Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Początkowe początki by magali
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 16:48   #718
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Początkowe początki

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne stópki Maguś Kochana nie przejmuj się jakieś jeszcze testy śmieszne wymyślają... nie wiedzą co tracą
Dzięki

Cytat:
Napisane przez olivka26 Pokaż wiadomość
stopki wyszły bardzo ładnie
Dzięki

Cytat:
Napisane przez justi9 Pokaż wiadomość
ś liczne stopki i trzymamy kciuki
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Fajniusie stópeczki. Cieszę się, że się zaczęło małe bum w końcu i do mnie klientki dzwonią o frenchowe stópki
Dzieki No ruszyło i utknęło. Przez ten staż i uczelnię musiałam w zeszłym tygodniu odmówić 3 klientkom! 180zł poszło! w świat! Ale mam nadzieję, że teraz coś ruszy Lato w końcu, panie sie obudziły ze snu zimowego

Zrezygnowałam ze stażu. Tzn jutro rezygnuję. A co miałam udowodnić - udowodniłam Moje żele są niezastąpione Frenchos z malowanką - 2h 15 minut (zapomniałam swoich form i te cholerstwa mi sie cały czas rozklejały :/ i wydłużyły czas pracy o jakieś 15 minut)

Pazury robiłam koleżance. Doszło do malowanek, pokazałąm jej farbki, żeby wybrała kolory. Wybrała: niebieski, czarny i biały A co z tych kolorów może wyjść? Chabry to maluje te chabry, ona oczywiście nie wie co :P na końcu sie okazało, że to Jej ulubione kwiatki A jak nie lubi przedłużania (poświęciła sie dla mnie! ) to stwierdziła, że przyjdzie na uzupełnienie
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2010-06-08 o 16:52
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując