Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-23, 21:31   #4423
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
też miałam, ale jak pomaluję teraz i pójdę się kąpać to nic dobrego z tego nie wyniknie

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

dziewczynki ja już lecę
kąpać się i do wyrka oglądać tv
dobranoc i wesołego Alleluja
dobranoc

przy świętach Wielkanocnych nasuwa mi się zawsze "nawzajem udław się jajem" oczywiście nie Ty to dla kogoś kogo nie lubię

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Yattamanka to ja mam jeszcze dłuższe perły
mam podobne

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do albumu zdjęcie korali - musiałam je opleść na raz w okół szyi bo mi się w kadrze nie mieściły wybaczcie bluzkę wiem, że nie pasuje, ale nie chciało mi się przebierać no i zdjęcie z kamerki
A na drugim jest - może widać - ozdobne zapięcie taka jakby różyczka też z perełką w środku



Mnie też nie

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------



Dobranoc
ładne perełki natchnęłaś mnie może jutro założę swoje

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

znowu mi szyję przewiało wczoraj i czuję powiększone węzły
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora