Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-25, 15:48   #109
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mnie Sensibio jako jedyny preparat nie szczypie w oczy, twarzy nim nie zmywam, tylko makijaz oczu, wiec pollitrowe butle mam na dluuugo
Do rak nie polecam Neutrogeny czerwonej, co za koszmar, nie dosc, ze jest tepy i zle sie wsmarowuje, to nic nie chroni, popekaly mi klykcie z zimna przez niego. Zwykly krem glicerynowy z Avonu jest lepszy.
Do ust polecam Tisane i ostatnio odkryta pomadke z filtrem AA Therapy Dermatopica (zapach slodkich migdalow, nadaje rozowy, rozjasniajacy kolor, swietnie wyglada z blyszczykiem Clinique Whisper, jest trwala i rzeczywiscie pielegnuje).
Aha, omijajacie z daleka nowy wynalazek Bielendy do ust z serii Bio Plantacja Aloes - pachnie jak plyn do prania i taki tez ma posmak, a drobinki miki az drapia w wargi, brr...
Mhm, myślałam, że do demakijażu całej twarzy używasz. Ja oczu nie maluję na codzień.

Rozejrzę się za nią.


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
podstawowe wersje są trzy, lekko różowa i miodowa nie mają mentolu.
Ja z kolei bardzo lubię tę mietową, na wyprawie rowerowej po szwecji smarowałam nią całą twarz bo mi wiatr wysuszał.
Na tej aukcji jest miodowa.

do bio plantacji podchodziłam jak pies do jeża i chyba tak zostanie. Takie to eko jak ja mulatka.
Dzięki Jak mi sie skonczy Tisane to może klikne na allegro BB. Na ebay jeszcze nigdy nic nie kupowałam, chociaż kiedyś pewnie się skuszę. Jeszcze mnie kusi balsam Nuxe, tylko czy to nie jest droższe Tisane? Hm..
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora