Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-23, 22:13   #4270
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Witam Was Kochane
Nawet nie zdąrzyłam sie z Wami pożegnać w czwartek, bo wyjeżdzałam i od rana był taki kocioł, że nawet nic nie zjadłam. Ale już wróciłam, cały czas myślałam o tej powodzi i o Was, czy wszystko w porządku.. Tam tv nie ma więc nie widziałam żadnych zdjęć, a ni nic, ale radio cały czas włączone. Przeraża mnie to.. Ja nie wiem.. Głupota ludzka ni ma granic. jak można zaniedbać takie kwestie.. nie mieli nauczki po 97..
W każdym razie tule Was mocno Dziewczyny, trzyamajcie się jakoś


A Maraqju trafne zdjęcie u mnie też sesja za pasem, a ja nic. dosłownie nic nie umiem, a pierwszy kolos ( ogroooomny ) już w środę... także tego.. ciekawe noce będą

No i jeszcze jedno.. tak dziś śłońce przygrzewało, że aż się postanowiłam opalać, w tym celu przyodziałam mój nowy szałowy kostium i o ! teraz cierpie... mam buraka na twarzy, brzuchu, plecach i nogach..czyli właściwie wszędzie... a makijaż teraz wygląda bynajmniej śmiesznie

No nic.. będę się zierać spać, bo rano na zajęcia lecę...
Dobrej nocy Wam wszystkim. I spokojnej.

A i jeszcze jedno. OE Gratulacje !!!

Na pewno zapomniałam o czymś napisać, ale nadrabiałam Was przeszło dwie godziny, więc mam nadzieje, że wybaczycie.
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora