Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-24, 13:22   #4286
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Witam dziewczyny,

jestem tylko na chwilę, o 15.30 wychodzę na sesję.

No i dziewczyny w MACu i chłopak są świetni, poszłam do nich z uśmiechem na twarzy i z otwartą duszą (na ramieniu też) xP. Ogólnie, miałam zrobić smokey, makijaż bardziej w kierunku oczu itp. Kolorystyka i wygląd zależał ode mnie. No więc zrobiłam granatowy makijaż używając : electic blue, deep truth, cornflower i pink opal a do tego carbon black i black track (eyeliner) plus czarna kredka nazwy nie pamiętam. Poległam (z powodu braku czasu) na podkładzie i lekkiej asymetrii, zresztą Monika (głowna wizażystka MACa) powiedziała, że wie dlaczego bo się spieszyłam itp. Nie jest źle, dostałam komplementy na temat mojego makijażu od wszystkich (brokatowa kreska , pink opal, french violet w załamaniu i na dolnej powiece wraz z pure white, a także ruby red na ustach.). Podobało im się jak zrobiłam usta (ciemno-brązowa konturówka, przezroczysty lipgloss i szminka ale ociupinke) jak dobrałam kolory, jak wycieniowałam, jak zrobiłam róż (że wygląda bardzo naturalnie, i świetny kolor), rozświetlenie zrobiłam pink opal. Ogólnie moim wrogiem był stres i czas ale poradziłam sobie. Monika powiedziała, że widzi we mnie pasję do makijażu i że ona bije ode mnie. Że nie jest doskonale ale nie jest okropnie, że jest to kwestia braku czasu a także da się to wyćwiczyć. Miałam parę pytań (już po makijażu), co wniosę do MACa, z czego czerpię inspirację, jak wyobrażam sobie dzień jak bede pracować w MACu, jak siebie wyobrażam za 3 lata. No to odpowiedziałam, że czerpię inspirację ze wszystkiego ze zwierząt z np twojego makijażu (tutaj powiedziałam, że widzę pigment Chartruse i go mam :P), na pytanie co wniosę do MACa odpwiedziałam że siebie xP, swój optymizm, życzliwość bo nie potrafię być nie miła dla ludzi, chęć rozwoju, pasję i szaloną miłość do MACa xP. A jak wyobrażam siebie za 3 lata odpowiedziałam, że widze siebie w MACu z lepszymi, doskonałymi umiejetnosciami z czeladnikiem z wizazu, a potem z mistrzem. Powiedziałam jej, ze jestem samoukiem, a ona na to czy myśle ze potrzebuję szkoły ja na to, że nie, że uważam że praca w MACu jest lepsza niż jakaś tam szkoła :P i że w tym zawodzie liczy się talent a nie papierek a ona powiedziała, że to prawda xP. POwiedziała na sam koniec, że odezwią się jeszcze dzisiaj najprawdopodobniej xD.

Ale weźcie jak oni są tam fajni! Od jednej dziewczyny (głowna wiz w Złotych, nie mylić z Moniką), dowiedziałam się, że mam fajny wisiorek, i że bardzo jej się makiajż mój i modelki podoba, a ten wizazysta, 'blondynek' był niesamowicie miły, żartował i trakował mnie jak starą koleżanke xP. Zresztą oni w ogóle fajni byli xP

no to jak komuś chciało się to czytać to podziwiam xP
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora