Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-09, 14:18   #1421
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Hmmm, ja też ciepła nie jestem (neutralna), moja siostra też neutralna
Nikt nie jest idealnie neutralny, typy neutralne zawsze są bardziej po jednej lub drugiej stronie.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Cierpiąc na nadmiar czasu w szpitalu przeczytałam pierwszy i obecny wątek o analizie i rzeczywiście zimy i lata dominują Z ciekawości policzyłam ile przewineło się ciemnych jesieni - tylko jedna pewna diagnozy (Agnes?) i jednej osobie sugerowano ten typ na podstawie opisu.
Dominacja lat wynika z chyba z tego, że to (chyba?) najczęstszy typ urody Polek. Dużo osób błędnie twierdzi że czerń im pasuje (ale biel już nie ) więc sugeruje im się podtyp zimy i tak siła sugestii mamy wysyp zim - ale to już moje przypuszczenia
Na początku myśląłm, że Polki to przeważnie lata, obecnie wydaje mi się, że sporo jest zim i wiosen, faktycznie jesieni jest chyba najmniej. Z jesieni wydaje mi się, najczęściej łagodne, ciepłe czy ciemne trudniej uświadczyć, chociaż też oczywiście są.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez theunlikee Pokaż wiadomość
A czy za którymś z typów może przemawiać fakt, że jak dzisiaj przypadkiem i wypadkiem, zamiast ciemnego blondu wyszła mi niemal czerń, wszyscy stwierdzili, że to totalnie mój kolor i jest dużo, dużo lepszy od rudości ?
Jak dla mnie to jest brązowy i nawet nie jakoś bardzo ciemny - może kwestia oświetlenia.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez TerryZima Pokaż wiadomość
przejrzałam cały blog od a do z i chyba bym na wiosnę już stawiała, trochę udało mi się kolorów zebrać, ale nie wiem czy to te. Czy któraś z wizażystek by mogła coś na podstawie kilku moich fotek określić czy aby na pewno wiosna? Bo może się mylę? Może jednak jestem chłodna jak lato? Ciemna, a nie jasna? I kontrastowa a nie łagodna ) Na pewno nie pasuje mi czarny, ciemny... kilka dni nad tym siedziałam, a co najlepsze, nie umiem odróżnić kolorów zimnego od ciepłego
a wiosnę jasną
Spokojnie, nie śpiesz się. W końcu powinno "zaskoczyć". Jak się nie ma wyćwiczonego oka do rozróżniania kolorów, to tak od razu od przeczytania teorii się nie nauczysz.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez theunlikee Pokaż wiadomość
Starałam się wybrać różne kolorki, ale więcej praktycznie w szafie nie mam
Głupieje chyba, bo żadnej różnicy nie widzę
Earthpace ma rację, część zdjęć jest niewyraźna.
Uwaga pierwsza - ten kolor włosów w ogóle ci nie pasował, trudno powiedzieć czy za ciepły czy po prostu gryzł się z brwiami. Na zdjęciach wyglądasz chłodno, ale to może być kwestia zdjęcia. Miałaś na zdjęciach makijaż? Przymiarka musi być bez makijażu. Przymiarkę w makijażu można zrobić, żeby potwierdzić jakiś typ, wtedy makijaż musi być w kolorach typu i patrzymy czy dalej te same kolory wyglądają najlepiej i się nie gryzą.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez abbey09 Pokaż wiadomość
To i ja proszę o pomoc
Zacznij od przymiarki:

http://barwyurody.blogspot.com/2012/...oznac-typ.html
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora