Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2005.12.03 Gorączka złota
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-03, 16:14   #13
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: 2005.12.03 Gorączka złota

Chciałam Wam podziekowac za Wasze opinie, rady i baaardzo konstruktywna krytykę

Beekeeper: ile ja sie naszukałam odpowiedniego koloru szminki, to ludzkie słowo nie opisze. Ale w końcu mi sie udało i jestem z niej baaardzo zadowolona , a co do zmeczenia, to jestem ostatnio dosyć niewyspana, trochę chora i zdjecia to uwydatniły aha, dzieki za komplement, ja tez lubie swoje piegi i nie lubie ich chować pod podkładem

mona1978: kolor kredki to granatowy (chcialam podkreślić kolor oczu)

Pomadko: bedę sie uśmiechać, bo ja ogólnie wesoła dziewczyna jestem i bardzo lubie sie uśmiechać, tylko ze wtedy marszczę sie jak malpka i nie widac dokładnie makijażu

vanilla_sky: brwi zapuszczam do kosmetyczki i już nawet nie chce mi sie z nimi nic robić... a i do tego dopiero sobie kupię brązowa kredke, bo mam tylko grafitową

lil_margo: cieszę sie, ze moj makijaż sprowokował Cię do wyrazenia swojego zdania

monna@, zabciam, nadziejka_82, ona1982, madie: dziękuje ślicznie za komentarze i cenne uwagi, na pewno skorzystam z Waszych rad

Jeszcze raz dziekuję za komentarze i czekam na następne

Pozdrawiam,
Yenn
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2005-12-03 o 17:47
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując