Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-24, 19:08   #22
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Paznokcie :/

Dziewczyny,odradzam Wam wszelkiego rodzaju tipsy/akryle/zele.ja obgryzalam od dziecinstwa pazurki,pozniej uznalam to za obrzydliwe,bleee, zaczelam dbac o dlonie i pazurki a na studniowke 4 lata temu zrobilam sobie akryle,mialam je w sumie chyba zaledwie 2mce,ale pazurki strasznie po zdjeciu byly zniszczone.pozniej byla masa odzywek roznej masci w tym Sally Hansen ktore dzialaly ale nie do konca,chyba od tego dlugiego obgryzania zaczely mi sie rozdwajac paznokcie.
jakis miesiac temu kupilam polecany na wizazu Nail Tak II,fakt kosztuje fortune 120zl,ale to 15ml starcza na baaardzo dlugo,wzmacnia slabe i rozdwajajace pazurki,na poczatku trzeba klasc przez 7dni po 1warstwie pozniej zmyc zmmyw.bez acetonu i tak prze 3 tyg. teraz stosuje jako podklad pod lakier,biore revalid i pazurki miejmy nadzieje zawsze beda w tak dobrym stanie. w ogole cenie sobie jak kobiety maja wlasne naturalne paznokcie,nie popieram tipsow itd. no EWENTUALNIE jak sa one naprawde naturalne.
ps.madziu zgadzam sie masz sliczne paznokcie,nie wazne ze nie za dlugie,wazne ze wlasne. ja mam niewiele dluzsze
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując