Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie REVLON
Wątek: Cienie REVLON
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-19, 18:56   #2
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Cienie REVLON

Czesc Ja mam cienie z Revlonu, chyba te o które pytasz, 12 Hour Eye Shadow. Jestem latem, mam zielono-szare-niebieskie oczy i brązowe włosy. Kolor cieni mam 09 Sterling Rose http://www.revlon.com/ProductCatalog...0&ProductID=52

Wg mnie sa srednie, trzymają sie ok 4-5 h, bez bazy na tłustej powiece. Ale hmm, tak się rozmywają, więc to utrzymywanie sie jest mimo wszytko średnie. Kolorki mi pasują,ale trzeba duzo cienia nabrac na pędzel żeby było cos widać ( jeżeli jesteś zwolenniczką make up -no make up to mogą ci takie pasować), albo nakładac na mokro. Nosze szkła kontaktowe i troche mnie po nich oczy szczypią, więc jak się nimi maluje to bez kropel ani rusz Są wydajne, mam je ok 1,5 roku.
Tak podsumowując to jeżeli liczyłas że będą sie trzymac przez 12 h , to się pomylilaś, ale psize to osoba która nie uzywa bazy i tłuści się jej powieka. Ale mają fajne kolory ( ja ze swojego ejstem zadowolona, ładnie wychodzi z nich "dymek") i nie sa za drogie ( na Allegro ok 30-40 zł).
Porówniania do innych niemam, z Inglota mma tylko Integre kolory brązowe ze złotymi drobinkami.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując