Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 23:10   #4164
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _Dante_ Pokaż wiadomość
Twój naturalny kolor wygląda świetnie! Ja mam niestety nieco ciemniejsze, ale podobne odcieniem do twoich z ostatniego zdjęcia.

Ten księżycowy blond wygląda prześlicznie. Tylko, że u mnie trzeba pewnie byłoby włos rozjaśnić przed farbowaniem (chyba), a ponieważ zupełnie się na tym nie znam, to pewnie pójdę do fryzjera, bo jest mniejsza szansa, że mi coś spaprze (mam taką nadzieję ).

Myślałam jeszcze o wzmożonej akcji "rumiankowa płukanka", ale to chyba nie ma sensu - moje włosy są za ciemne.
Wydaje mi się, że do Twoich włosów wystarczy zwykła farba blond z utleniaczem 9%, ta Joanna taki ma, ale to nie jest jednak typowa farba, może nie dać rady z ciemniejszym blondem.

Co do naturalnych metod: te wszystkie cytryny, rumianki mogą rozjaśnić, ale też mogą wysuszyć. Lepiej pokombinować z miodem, on stosowany regularnie podobno też rozjaśnia. Ja dodaję miód do porcji maski, trzymam pół godzinki, cudownie nawilża, polecam nie tylko blondynkom
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora