Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przez chore kolana nie mogę żyć normalnie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-18, 15:41   #3
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Przez chore kolana nie mogę żyć normalnie...

Zgadzam sie z powyzszym, nie wiem dokładnie na czym taka operacja polega, ale słyszałam juz kilka opinii, ze kobiety (bo o dziwo ich to tyczyło) dochodziły do siebie i mogły z powrotem normalnie chodzic i funkcjonowac..
Są rozne powody, zwydornienia, uszkodzenia chrzastek, z kolan przechodzic moze na biodra, ktore z czasem przeciazaja sie gdyz staramy sie nie meczyc kolan i tak w kółko. Dlatego szukaj lekarza i idz na jakies badania.
To oczym piszesz, z tego co ja słyszałam, spotyka kobiety które bardzo długo, jak nie cale zycie miały duzą nadwage, nosiły ciezkie siatki, lub tez mialy siedzaca prace albo na odwrot przy duzej nadwadze, ruch i niektore sporty mogły przyspieszyc zwyrodnienie.

Moja ciocia w zwiazku z swoim wiekiem i nadwaga miala te zastrzyki w kolano, ponoc troche jej pomogły. Ale lekarze tez podkreslaja zeby schudła. Mojej mamie tez juz została tylko operacja, ktorej sie boi dlatego zwleka. Smaruje nogi końskimi masciami, ktore minimalnie usmierzają jej bol. Kiedys miała rozne zabiegi ale one na krotka mete działały. Teraz schudła 25kg na diecie Dukana i sama widzi ze lepiej jej sie chodzi.

Powiem ci tak, puki jestes młoda i masz silny organizm - walcz! Bo wtedy szybciej dojdziesz do siebie, wyleczysz sie i dzieki odpowiedniej opiece pokonasz chorbe na dobre.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-03-18 o 15:52
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując