Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krwawienie z odstawienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-21, 23:32   #21
Peachees
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 36
Dot.: krwawienie z odstawienia

Witam,i ja mam teraz problem.Biorę tabletki od 7 lat i nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzylo.Dzisiaj mija 6 dzień przerwy a krwawienia ani sladu.Zawsze przychodziło w miarę regularnie 4 dnia a w tym ani widu, ani słychu.Tzn w 5 dniu miałam delikatne plamienia i miałam nadzieję że to się rozkręci ale niestety nie.Dzisiaj też były ale niestety ustały.I teraz moje pytanie czy te plamienia mogę uznać za krwawienie czy nie?Bo rozumiem, krwawienie jest słabsze niż przed branie tabletek ale na litość boską żeby aż tak się różniło?Przez tyle lat nic mnie nie niepokoiło, a teraz jak na złość coś się dzieje.Dodam że w tym miesiący byłam przeziębiona ale nie brałam żadnych antybioityków tylko polopirynę i rutinoscorbin.Nie przekroczyłam dawki witaminy C i nie brałam żadnych leków obniżających skuteczność tabletek,nie było też wymiotów ani biegunki.Jedynie sporo stresów ale one przecież nie obniżają działani...Ogółem nic co mogłoby obniżyć skuteczność.Proszę niech mnie ktoś uspokoi bo odchodzę od zmysłów ((Przepraszam napisałam nie w tym wątków w którym chciałam,ale to wszystko z nrwówv.

Edytowane przez Peachees
Czas edycji: 2013-10-21 o 23:38
Peachees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując