Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-01, 21:49   #3030
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No wlasnie co dalej... Ja jak weszlam na watek ''wlosy rozjasniamy........ " to musialam szybko z niego uciekac bo jak zobaczylam te blondy,to normalnie myslalam,ze zaras swoje odrosty farbne Musze a raczej musimy dac rade...Najwazniejsze jest jednak,bysmy dobrze sie czuly z naturalnymi wlosami a ja sie boje,ze jak mi w koncu odrosna,to kolor mi sie znudzi i znowu je zafarbuje

No wlasnie tez to zauwazylam


Dziewczyny tak w ogóle chce Wam powiedziec,ze bardzo ale to baaardzo podobaja mi sie wlosy Sissi Na pewno widzialyscie te trylogie co?? Ta aktorka Romy Schneider Ogladalam te trylogie setki razy (teraz tez wlasnie patrze) i jak widze te wlosy matko droga-sa przepiekne Wiem,ze to peruka,na dodatek 5kilowa ale jak ja bym chciala miec takie wlosy
Właśnie nie zauważyłam wcześniej tego

Ooo też lubię wejść na wątek 'włosy rozjaśniamy...' jakie one tam mają zadbane te włoski, ja to jak miałam blond to w ogóle o nie nie dbałam i w efekcie miałam siano ale w końcu zmądrzałam

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
anngeli jakie święto kościelne? Ja nic nie wiem... o.O Co do ścięcia włosów - skoro masz jakiekolwiek "ale" to tego nie rób, bo na pewno będziesz żałować

xyolax śliczne włoski! Oby tak dalej
Oby, oby Dziękuję
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora