Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 08:18   #188
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Mr Martinus mam pytanie - jak pachnie to czarne mydlo w plynie Dr. Woods? A czarne z Nubian Herritage? Porownaj moze z tym Shea z Nubian, ktore masz bo mam akurat to samo. Pachnie tak ciekawie orientalnie. A uzywales innych mydel z Nubian niz te dwa wymienione?

Zerknelam na te dwie strony tansze niz iHerb. Wynika z nich, ze:
- Vitacost nie sle do Polski (dot. wiekszosci naszych watkowych wizazanek) ani Norwegii (w przypadku Hey), sle natomiast do UK (ja). Zalinkuje ich system wysylek miedzynarodowych. Podali produkty zakazane przez prawa importowe kilku panstw - miedzy innymi Norwegii. Nie wiem po co, skoro tam nue sla. Wkleje linka, to moze komus sie sprzyda. Swoja droga to nie wiedzialam, ze i u mnie sa jakies graniczne
obostrzenia na suplementy. http://www.vitacost.com/International-Shipping
Maja i tak tylko DHL i UPS. W wypadku nieszczesnego i nielubianego DHL-u paczki do 3 funtow wagowych wysylaja za stala oplata 7 dolarow (bez centa ) Wiec i tak srednio mnie to urzadza, no chyba, ze wynajde produkty, ktorych na iHerbie brak. Tak czy siak iHerb ma tansza wysylke, Vitacost ma tansze produkty - reasumujac: miedzynarofowo moze sie oplacac zmienic na VC , ale nie musi. Zalezy to od ceny i ilosci zamawianych produktow. Warto sprawdzic ceny przed zakupem.
- Lucky Vitamins jest chyba bardziej przyjaznym sklepem. Sla miedzynarodowo, bez wyjatkow. Problemem jest chyba tylko koszt wysylek miedzynarodowych. Kalkuluja go wagowo po dodaniu produktow do koszyka i podaniu kraju wysylki (tak wydedukowalam) http://www.luckyvitamin.com/t-shipping
Plusem jest to, ze akceptuja Pay Pal. Dla mnie to bomba, z uwagi na ostatnie cyrki z moja kredytowka. Kredytowki tez akceptuja oczywiscie. Patrzylam chyba na ten pedzel Kabuki z dluga raczka z Eco Tools (ten do brazera niby choc ja zamierzam nakladac nim podklad). Jest tanszy o dwa albo 3 dolary! Warto wiec porownywac ceny, tylko jak napisalam - nie mam zielonego pojecia ile taka poriwnywalna paczka do 4 funtow wagowych moglaby kosztowac. Nie wydaje mi sie, ze tyle samo co w iHerb, bo oni jednak doplacaja do tych paczek chyba. Wszystko ma plusy i minusy. Jesli ktos jest bardzo zdesperowany, bo nie ma kredytowki to Lucky Vitamins beda idealne w tym wypadku Podekrzewam, ze oplaci sie tez zamowuc lekkie rzeczy, ktorych cena jest sporo nizsza niz na iHerb (male kremy, kolorowke, witaminy, pedzle czy podobne drobizny)

Mam nadzieje, ze moje wypociny pomogly komus

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
dziekuje slicznie za pomoc Myslalam, ze przyjdie on na jakiejs karteczce w paczce
Znalazlam go w iherb rewards, maila z tym kodem mi nie wyslali
Mnie maila z kodem wyslali po jakims czasie od pierwszego zamowienia (z tego co pamietam). Byl to mail poswiecony wlasnie ich systemowi nagrod i upustow.

Dziewczyny - wysylali wam moze maile dotyczace wystawienia opini o produkcie? Mnie bombarduja tymi mailami a ja zawsze ignoruje. Nie wystawialam jeszcze zadnej opinii. Nawet na KWC tytaj mi sie nie chce ;( Zreszta slyszalam (nie wiem na ile w tym prawdy jest, ze lubia nie zamieszczac niektorych negatywnych opinii, stad ich produkty maja zawsze 4 gwiazdki lub wiecej... Cwaniaki! To sie nazywa marketing!


Hey wkleje jakies kremy wkrotce. Musze poszperac i wyjsc poza Derma e, a to zabiera czas. Zreszta szukam na telefonie a to dluzsza zabawa. Posty tez pisze z telefonu - stad byki za ktore wszystkich przepraszam. Trudno mi edytowac dlugie posty, bo najzwyczajniej w swiecie nie moge przejsc do wybranego punktu. Mialam sprytniejsza przegladarne ale ciagle mi sie wieszala, wiec zmienilam na nowa. Ta jest suuuper, tyle ze ma ta wlasnie jedna jedyna wade. Przepraszam wiec za swoje byki!
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując