Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-29, 21:05   #22
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
W zupełności mi wystarczy jak będą zgrabne i wyglądające naturalnie
Nie podam niestety żadnych detali odn. Moich wymiarów... wiemntylko że to implanty Allergan anatomiczne 325ml.
Ból zniosę jak mi dadzą Ketonal :-P
Martwie się jak będę z psem na dwor wychodzić... na szczęście mam małego pieska ale hiperaktywnego na spacerach...
Kolejnym zmartwieniem jest to ze nie mam skąd załatwić sobie zwolnienia... :-(
Dzień przed operacją idź do swojego lekarza rodzinnego i powiedz mu,że od dwóch dni masz gorączkę,łamie Cię w kościach i jesteś bardzo osłabiona.Chyba każdy normalny lekarz bez problemu wypisze Ci zwolnienie z pracy [emoji6]
Z bólem po to może być różnie.Nie wyczujesz.Może być znośnie a może być fatalnie.Ciężko wyczuć.
Jesli chcesz mieć naturalne,raczej mniejsze piersi to faktycznie implant w granicach 300cc.Choć to dużo zależy od wymiarów implantów i Twojej budowy!
Tutaj z takich mniejszych piersi mają Nita,Fleurdeluce,Pamaa,tr ochę większe np. Ismenka.Są bardzo ładne i wyglądają mocno naturalnie jak nietknięte przez chirurga.
Załóż album,pozapraszaj,poogląd aj póki masz jeszcze czas.
A do pomiarów lekarza nie trzeba.Implanty można sprawdzić na syronie w katalogu.
I wystarczy,że pomierzysz się sama tj.obwód w biuście,pod biustem,szerokość piersi,odległość od sutków,odległość od mostka do sutka.Wstawisz swoje zdjęcia wyjściówki.
Dziewczyny tu to skarbnica wiedzy.Niejedna im już tu dziękowała za pomoc w wyborze [emoji12] a niejedna płakała,że nie posłuchała [emoji6]
Oczywiście żadna z nas nie jest tu lekarzem i sobie tylko gdybamy i staramy się jak możemy najlepiej,aby doradzić... to oczywiste,że ostateczne zdanie i wybór należy do lekarza i do Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Jadę jutro. Ile?! O matko, 400 na bank nie wezmę haha. + moja pierś ma szerokośc, które by tego nei zmieściła.
Hehehe weź na mnie poprawkę,bo ja z tych co lubią konkretne cyce [emoji4]
Szerokość implantu dobierasz do szerokości piersi.A ml swoją drogą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora