Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - poplamione majtki - zdrada?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-05, 13:53   #22
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez johny1979 Pokaż wiadomość
Witam!
mam pytanie czy majtki kobiety poplamione na kolor biały, jasny to oznaka plamy ze spermy? czy wydzielina kobiety moze zostawic na majtkach taki kolor, bezpbarwna wydzielina zasycha i ma taki jasny kolor? prosze o odpowiedz, moja zona ostatnio wychodzi z domu raz na tydzien raz na dwa tygodnie wracajc ktoregos razu zauwazylem ze majtki ktore miala na sobie maja wlasnie taka plamke, nasteopnym razem zauwazylem to samo, nie chce jej o to pytac narazie bo obawiam sie ze stwierdzi iz mam obsesje. prosze o odpowiedz.
Tak, zasycha i ma jasny, a nawet powiedziałabym, że jak na czarnych gaciach to ma biały kolor. I mało która kobieta (a podejrzewam, że raczej żadna tak nie robi) po stosunku zakłada majtki i idzie do domu z kapiącą spermą... Sądzę, że jednak większość się myje/podciera... Nie uważasz, że sprawdzanie majtek żony jest chore?

Cytat:
Napisane przez johny1979 Pokaż wiadomość
poprostu bardzą ją kocham i nie wyobrażam sobie jej stracić, stąd moja zazdrośc, bez zazdrości nie ma miłości
Czym innym jest zazdrość a czym innym kontrolowanie i snucie chorych wymysłów. Jak masz podejrzenia, że cię żona zdradza to porozmawiaj z nią zamiast oglądać jej używane majtki...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2009-10-05 o 13:56
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora