Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - problem małych piersi..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-12, 08:53   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: problem małych piersi..

Powiekszyc je operacyjnie lub kupic odpowiedni stanik ktory je optycznie powiekszy.
Codzienny masaz tez sie przyda, jesli biust nie jest jedrny.

ja wolalabym miec male niz miec taka duza symetrie co mam. Poza tym duzy biust nie jest komfortowy, diezko dostac stanik z duza miska i malym obwodem nie placac za niego fortuny.

Ciesz sie tym co masz, a moza powienien sie cieszyc ze ma zdrowa zone. Bo co bylo by, jak bys miala raka piersi? A choroba byla by tak zaawansowana, ze trzeba by odjac cala piers, a moze i obie? To jest problem, a nie to ze biust jest maly.

Nie obraz sie porsze, na nie. Nie pisze tego zeby cie wysmiac, czy osmieszyc. Moj biust tez nie jest idealny, dlugo mialam kompleksy z tego powodu, dlugo uczylam sie akceptowac to jaka jestem, jak wygladam. Chcce napisac, ze nie warto sie przejmowac takimi rzeczami, ludzie maja gorsze problemy i oby nas one nigdy nie dotyczyly. Cieszym sie, ze mamy udane malzenstwo, ze dziecko jest zdrowe, ze nam tez nic nie jest. A wyglad? No coz, musimy bardziej dobierac garderobe, ktora ukryje to co musi i wyeksponuje to co ladne.
Nie przejmuj sie biustem, naprawde nie warto.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując