Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-24, 09:56   #1526
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
[cyt. Michell72 ] wiesz moj idole ultra z lancome to nadal Kcw,moze ze względu na dobrany kolor..ale wykańczam covermarkiem..traktuje jako korektor..Tego Revlona tez przetestuję!! kurcze moglam wziąść probaska..Ty covermarka tez zamowilas i co?jakie kolorki masz???? Agi mam juz tyle tych wybielaczy ze narazie spasuje z kupnem hi hi..ale w zakladke wrzucilam Jak tam buzia dzisiaj?fajnie ze dawne cosmelanki sie odezwały i wsparły swą wiedzą
Co znaczy Kcw? O Covermarku coś słyszałam i Revlon tez był zachwalany gdzieś w pamietniku. Jakby ktoś pytał o ten korektor z carrolla to wygląda jak szminka, niecałe 10 zł, a naprawde polecam, kryje że szok.
A moja buzia dzisiaj, niewielka różnica z tym co na ostatnim zdjeciu. Łuszczy sie cała, pękła mi skóra po obu stronach nosa i troche szczypie nie pcham tam cosmelanu, mam uczucie lekkiego ściągania, delikatnie swedzi ale nie tak zeby korciło sie podrapać, syfków nie ma - na dzień dzisiejszy wszystko ładnie poschodziło (dawno takiej bezpryszczej gęby nie miałam), szyja oczywiście biała na tle twarzy. Plamy przebijają spod tej czerwieni. Właściwie to juz nie taka czerwień, raczej solariowa opalenizna, mocniejsza na policzkach i szczęce, czoło przybiera naturalny kolor. Chyba lepij wygladam teraz niz przed maską w makijażu (bo plamy i tak i tak przebijaja a teraz chociaz kolorek ładny nie blada i bez pryszcza).[/quote]Jeszcze troszku i wypiekniejesz tak,ze plamki u innych bedziesz zauwazac zgorszona hi hi..KCW najlepszy testuje i testuje szukając podkladu idealnego Covermark ma bardzo gęsta konsystencje ale i metoda jest inna do nakładania,trzeba rozetrzec w palcach,podgrzac temp ciała i wklepac..kryje super!!! Dobrze ze nie masz wysypu pryszczy ..nie ktore cosm miały Dzidzia sie przyzwyczaila do widoku mamusi takiej opalonej hi hi...Mąz tez cierpliwośc poplaca..i upór w dązeniu do ideału..Za mc wstawisz fotki z idealnym,odplamionym licem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora