Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szaleństw ciąg dalszy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-19, 15:12   #11
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Szaleństw ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Piękny makijaż. Tylko te rzęsiska zasłoniły piękne cieniowanie. Ale druga wersja pięknie pokazuje makijaż. Bravo.
No i lubię Ciebie w takich barwach (ciepłych?)
dziękuje Ci Kasieńko

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Tak ciepłe barwy pasują Ci bardzo, jesteś taka radosna w nichPiękny makijaż, śliczna kreseczka brokatowa, lubię takie szalone kombinacje i te rzęsy też są fantastyczne
Basieńko ależ Ty mnie ostatnio chwalisz, wreszcie tego doczekałam Ciesze się ogromnie i dziękuje

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Wg mnie czarny kolor rzęs lepiej by tutaj pasował, bo te niebieskie niezbyt współgrają z kolorami na powiece, imo. natomiast w drugim mejkapie pozbyłabym się kreski z brokatem
dziękuje

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
bosko jakie rzęsiska choć nie wiem czy czerń lepiej by nie pasowała, te bym wykorzystała w takim połączeniu fioletu, niebieskiego z czernią.
kochana dziękuje Jeszcze je do jakiegoś makijażu wykorzystam więc spokojna główka

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mosiaq Pokaż wiadomość
jaaaa super moge ciebie prosic o pokazanie jak ten pierwszy robisz krok po kroku????
kochana dziękuje Raczej nie wykonam go po raz drugi, chyba, że znajdę więcej czasu

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Fantastyczny! W wersji z kępkami się zakochałam, ale to szaleństwo z rzęsiskami też mnie przekonuje Cieniowanie na 6!
Marakujko ciesze się niezmiernie Dziękuje

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Fiolety to Twoje kolory Ładnie
Na czym byłaś? ;> Może znów byłyśmy na tym samym filmie?
kochana nie jestem pewna, bo to już jakiś tydzień temu było Ale chyba to był Red Super film Dziękuje
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując