Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-05, 18:07   #4237
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
bylam, ale wy tak nawijacie, ze nikt nie zauwazyl, ze ja jestem


heh Tzt zaczynie niedlugo radioterapie- musi miec naswietlana cala glowe i czesc kregoslupa bo pani onkolog powiedziala, ze ta odmiana bardzo czesto ma przerzuty...ale ordynator powiedzial, ze z tych wszystikich najgorszych rzeczy trafila mu sie "najlepsza" jezeli mozna tak napisac

a jak jest to wiadomo swoj swiat....niby jest dobrze, ale wiadomo, ze sie odczuwa caly czas ten stres, strach itp

ale Tzt jest dobrej mysli, ja jestem i inni tez sa takze nie ma co jeczec
trzeba być dobrej myśli, przesyłam mnóstwo dobrych myśli, niech jak najszybciej zwalczy wroga
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
http://gems-pandorium.co.uk/ ogolnie dziewczyna teraz startuje, wiec daje niskie ceny i jeszcze jak sie ja doda do znajomych na fb daje 10% rabatu.
ceny korzystne, zwlaszcza bransoletek. jak na nasze warunki - mega. a jednoczesnie realne, bo takie ceny maja w USA, tylko trzeba miec znajomosci jakies [a ja nie mam ]
no faktycznie ceny zachęcające, ja właśnie trafiłam na taką stronkę i znowu przepadłam, podobno są w Krakowie, przy najbliższej okazji pójdę pooglądać
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora