Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 12:51   #3076
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
u nas sie mówiło ze śniadanie króla, obiad sie dzieli z sąsiadem a kolacje oddaje biednym

Nie u każdego, zależy naprawde dużo od indywidualnej osoby.
Ja często nie jadłam śniadań tylko dopiero obiady zwłaszcza w wakacje. Nie przytyłam nic. Przytyłam jak zaczęłam jeść wiecej i tyle.
A są ludzie co mogą jeść regularnie a i tak im nic to nie da.
Zresztą bez przesady z tym mocnym tyciem Takie pierdoły typu jedzenie śniadań czy nie jedzenie, czy jedzenie zamast 2 posiłków 4, to jest kwestia 2-3 kg a nie 10 Jak sie chce schudnac to sie trzeba bardziej pomeczyc
przykro mi, ja kolacji nie oddam nie zasnę głodna, mam wtedy napady gorąca, naprawdę

Czeko wymyśliłaś już coś innego na Twoją metamorfozę, zamiast loków? nogi ogolone?
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ja nie jem śniadania w domu rano odkąd pamiętam nie zauważyłam od tego czasu wielkiego bagażu
ja staram się jednak jeść śniadanie, wiem, że jest ważnym posiłkiem, ale nie zawsze mam czas. Wtedy chociaż herbatę piję, a przegryzam coś w pierwszej wolnej chwili.
Indywidualna sprawa.
Moja mama też w ogóle nie je śniadań albo je późno i też nie tyje, tak lubi, też nie potrafi w siebie wmusić nic rano

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja to sie smieje bo w domu bez problemu moge nie zjeść śniadania i jem czasem dopiero obiad jeśli jest dość wcześnie bo zdarza sie i o 12
Ale jak ide na uczelnie to o losie, śniadanko o 7-8 w domu z 2 bułki a potem na uczelni co 2 godziny musze coś wszamać W domu tak nie jem
właśnie to zauważyłam, że czasami pisałaś o 12 czy 13 że już masz obiad
też tak mam, że co 2 godziny muszę coś zjeść
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja nie zaprzecze że prawidłowo śniadanie to ważny posiłek, a kolacje powinno sie jeść małą, najlepiej białkową bla bla bla. Ale każdy ma jakieś swoje indywidualne przyzwyczajenia, indywidualne predyspozycje, inny tryb życia. Chcąc nie chcąc same programujemy organizm żeby pracował i trawił tak aby niczego nie brakowało
ja śniadanie jem normalne, obiad olbrzymi, a kolację ogromną
najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że naprawdę mogę się naćpać ogórków, czekolady, jogurtów i mięsa, a żadnej zgagi nie mam w ogóle
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora