Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-25, 16:23   #2887
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
[...]
Był czas, że rozważałam pracę w prestiżowym liceum, z którego dostałam propozycję - jak już pisałam wyżej na pieniądzach aż tak bradzo mi nie zależy, a pracę z młodzieżą, zwłaszcza rozumną, uwielbiam.

Przeszło mi, gdy dowiedziałam się, że oto po 5 latach studiów nie potrafię wg ministerstwa ocenić banalnych zadań maturalnych - muszę się tego uczyć, podobnie jak moja mama z 30-letnim stażem pracy w liceum, na specjalnych weekendowych kursach - oraz - zdać egzamin na egzaminatora - no sorry

To już kpina kpin.
Otóż to! A do tego dochodzi jeszcze fakt, iż młodzież licealna uważa [słyszałam to od nich], iż nauczyciel po studiach to w zasadzie umie niewiele więcej od nich! i szacunek jej/jemu się nie należy! Az mi ciężko pohamowac agresję, jak takie rzeczy słyszę.

Moja mama tez nauczycielka - to jakaś skaza genetyczna chyba...

Cytat:
Napisane przez ZielonyKot Pokaż wiadomość
Witam Filtromaniaczki Po przefiltrowaniu wszystkich wątków i solidnym rachunku sumienia zgłaszam swój akces do Promiennych Inaczej Dziękuję Wam za wszystkie cenne informacje i wszystko czego się od Was nauczyłam.
Witaj Zielony Kocie. Tak, krem Avene powienien się sprawdzić przy takiej cerze jak Twoja
L_V jest offline Zgłoś do moderatora