Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-06, 18:05   #649
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
obojetne tak naprawde, byle nie alfa
To wezme Scandica

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć laseczki

Ostatnio mam jakieś złe dni czuję się okropnie, do tego praca i uczelnia, nie wyrabiam już

Chciałam kupić Alfę 8,21 ale nie było u mnie w hurtowni i kupiłam londę 18, wczoraj pofarbowałam i jest zółto, jeszcze jakieś plamy mi powychodziły, włosy też dostały w kość ... Mam doła z tymi włosami, z cerą i wszystko już mnie doprowadza do szału.
Postanowiłam iść do fryzjerki i zrobić balejaż taki jak miałam kiedyś, bo niedługo wyłysieje od tych farb,a i tak nie będę miała na głowie tego co chcę Wstawiłam fotki do albumu

Kituś widziałam,że obcięłaś włoski Dla mnie jest mega pięknie, mam nadzieję,że się przyzwyczaisz do nowej fryzurki i będziesz się w niej dobrze czuć
Trzymaj sie laseczko, nie poddawaj sie depresji
Mi tez podobałaś sie w jasnych włoskach ale pamietaj,że to Ty masz sie dobrze czuc z nimi

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No bo nie jest źle, ale nie jest idealnie to co bym chciała Chociaż jak wczoraj umyłam włosy to dzisiaj ten kolor o wiele lepiej wygląda, ten ciepły odrost jakby lekko przygasł, długość lekko sie rozświetliła i jest całkiem ładnie Ale nie zniose więcej takiego pieczenia głowy... serio jeszcze żadna farba mi tak nie dała. Zazwyczaj po nałożeniu może mnie raz czy dwa uszczypnie, a tu cały czas musiałam chodzic z moim grzebieniem i sie podrapywac co jakis czas Dlatego wole c10
I tak ja wode podmieniłam na 12 % ze Stapiza.

Dobrze przeciez jest
Chociaz faktycznie po 219 było chłodniej
No mowie,że wydaje mi sie,że po Palette było jakby lepiej
sprobuje teraz C10 z 12 a co mi tam
A jak oceniasz wode ze Stapiza?
Bo ja sie wacham miedzy litrowym Stapizem a Scandiciem
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję

też mam znowu takie dni przesilenie chyba

właśnie te dłuższe boki teraz zupełnie zbędne tydzień poczekam i podejmę decyzję czy tnę czy zapuszczam
tez odczuwam przesilenie

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Nie chciało mi się wracać do cytowania więc lecę z pamięci

Kylie mam nadzieję że ten kryzys szybko minie wiem o co chodzi bo ja taki miałam od kilku miesięcy.. właściwie cała jesień/zima była u mnie do dupy totalnie teraz na wiosnę się zmotywowałam i zrobię wszystko żeby TYM RAZEM tego nie spieprzyć

Kituś ja bym skróciła tył mocniej żeby się lepiej układały no i tak jak mówi Bunny podkręcaj je do wewnątrz

widziałam że pisałyście o oxydantach u mnie o dziwo oryginalny oxy z Alfy się spisywał bardzo dobrze prawie rok.. ostatnio mi coś odbiło i użyłam Stapiza i wyszedł koszmarek nie wiem czy to wina tego że duża butla i że stała za długo czy to wina tego że kąpiel zrobiłam z rozjaśniaczem Delii i zwyczajnie ja zepsułam bo jak się okazało w domu ma ciekły oxy a mój Stapiz kremowy i lałam na oko kąpiel wyszła brzydko i Alfa mi tego później niestety nie pokryła tak jakbym chciała zamówiłam już Alfę u Oskara i wodę z alfy oryginalną jutro odbieram i na dniach będę działać spróbuję wyrównać to co spieprzyłam bo już drugą koloryzację z rzędu mimo wszystko mi to wyłazi a poprawiałam już raz
a ja sie przemogłam i byłam biegac na godzinke
myślałam,że nie dam rady ale 60 min biegu dobrze mi zrobiło i powiem szczerze,że ta forma aktywnosci pasuje mi najlepiej.
Biegałm po lesie, przez drzewa muskały mnie promyki słońca, cisza i świeże wiosenne leśne powietrze. Kocham to!!!
Ewka nie dla mnie chyba
Nudzi mnie i nie daje takiej satysfakcji jak bieganie
Tylko musze kupic stanik sportowy, bo moje bimbałki troche ucierpiały dzisiaj

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kylie już wiem co mam! a więc kupił mi Nikona d3200 z obiektywem AF-S Nikkor 18-105mm 1:3:5.6G ED przepisałam wszystko co jest napisane na obiektywie.
Trochę o tym czytam, obiektyw taki kompaktowy, a lustrzanka dla amatorów, początkujących robię foty w trybie auto póki co, ale może Twój TŻ podpowiedziałby mi jak np. ustawić dobrze aby robić foty w ciemności ale z daleka, na dworzu? z makro chyba jakoś dam radę - poznaję tulipana no ale w razie co to chętnie poczytałabym porady profesjonalisty
Przewaznie to jest metoda prób i błędów, przyda Ci sie ogólnie statyw, wężyk spustowy z tego wzgledu ,że musisz ustawic duzy czas naswietlania matrycy, ewentualnie bulb ( matryca jest naswietlona tak długo ile trzymany spust migawki), musisz miec zwiekszona liczbe przesłony (f) jesli chcesz miec ostry obraz w całym polu, co spowosuje zwiekszona głębie ostrosci.
Węzyk i statyw przydadza sie do zdjec nie poruszonych,ruchome elementy bada rozmyte. Musisz pamietac o wartosciach ISO ( czułośc matrycy na światło). Im wieksze ISO tym wiekszy szum na zdjeciu.
Pozdrawiam
Ł.

Jesli bedziesz miała jeszcze jakies pytania czy watpliwosci to sie nie krępuj i dopytuj ile wlezie
Na Pw czy tutaj, to juz jak wolisz
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora