Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - uczulenie oczu, jak sie pozbyc?:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-23, 17:41   #22
olafinaa
Raczkowanie
 
Avatar olafinaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 47
Dot.: uczulenie oczu, jak sie pozbyc?:(

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
ja zrobiłam ten błąd i smarowałam wczoraj caaaały dzień kremem nivea. i to toną tego kremu dziś się obudziłam i myślałam że jest lepiej,ale po chwili poczułam takie pieczenie i skóra na powiekach była dosłownie czerwona także nie róbcie takiej głupoty jak ja. Później popędziłam do apteki kupiłam sobie zyrtec i maść RETIMAX 1500. Posmarowałam 3 raz dzisiaj powieki i czuję już ulgę. Dam znać jak przejdzie,po póki co mimo wszystko uczulenie jest widoczne.
co to za maśc, bez recepty ? moje oczy dziś lepiej , wczoraj przed treningiem zmyłam makijaż, a po przetarłam płynem miclearnym i posmarowałam kremem, a na noc steryd i to pewnie on pomaga a to w sumie nie za dobrze, wolałabym go nie używać

Cytat:
Napisane przez Verri Pokaż wiadomość
Olafinaa jeść mniej niestety nie wystarczy :/ słyszałaś o diecie paleo? Brzmi kusząco ale ja nie umiem wyrzec się kawy... To moje uzależnienie

Inmemoriaa nigdy nie smaruj oczu takimi kremami jak nivea czy bambibo, właśnie taką krzywdę sobie można zrobić. mam nadzieję że szybko Ci teraz pomoże bo wiem że to ból niesamowity. Powodzenia

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
tak słyszałam o tej diecie, ale to nie dla mnie moje mż to również jeść zdrowo no zobaczymy , muszę choć troszke zrzucic do maja

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
Olafinaa ja zazwyczaj kupuje wodę różaną w Mydlarni u Franciszka tak się nazywa sklepik z naturalnymi kosmetykami jest nawet ich strona internetowa gdzie można zamówić produkty ale jeżeli masz u siebie tą mydlarnię to lepiej zaoszczędzić na przesyłce
Olej z łopianu ten do włosów właśnie można używać i na całą twarz i ciało. Na suche powieki jak najbardziej możesz spróbować mi ten sposób pomaga tylko musisz kropelkami wcierać by nie zapchać tak delikatnej skóry na powiekach.
U mnie nie ma takiej mydlarni, byłam dziś w dwóch zielarskich i nie ma wody rózanej, w jednej maja zamówić, i ma byc za tydzień dziś naolejujue olejem z łopianu oczy na noc, zobaczymy
olafinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując