Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarne sponie +czrany gorset???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-04, 17:25   #14
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Dot.: Czarne sponie +czrany gorset???

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
zaden ze mnie wizazysta ale wydaje mi sie ze to polaczenie gorsetu ze spodniami nie jest takie zle i czern tez nie musi byc smutna, przeciez grono kobiet zaklada na wesele "małą czarną".. wazne zeby rozswietlic stroj jakimis dodatkami

a powiedz mi jeszcze, wiem ze to niegrzeczne pytanie, ale staram sie poszukac jakijes bluzki, ile masz lat i jaka figure? tzn mam szukac czegos odwaznego? dekold? odkryte plecy? cos raczej luznego, kryjacego, czy moze byc mocno dopaowane?
Mam 26 latek. Lubie dopasowane rzeczy wiec bluzke napewno dopasowaną i jak najbardziej z dekoltem i plecami odkrytymi moze byc. Nosze rozmiar 34 lub 36
Wlasnei mysle nad dodatkami rozświetlającymi i tak sie zastanawiam czy takie perełki kremowe by na szyje pasowały takie wiekśzej średnicy
Apropo bluzezczek fajne znalazlas , mam identyczna jak ta 3 wiązaną na szyje i czarną ale taka chyba faktcyznie bardziej na imprezeke by pasowala niz na wesele. Mysle tez nad tuniką do tych spodni ale niewiem czy mi sie uda znalezc. Wkleje linka stroju na allegro, cos takiego mi sie podoba myslicie ze pasowaloby na wesele?. Musialabym zamiast gorsetu takiej tuniczki poszukac
Co wy na to, podoba sie wam?

http://www.allegro.pl/item199846768_...8_nowosc_.html

Edytowane przez agatkad
Czas edycji: 2007-06-04 o 18:14
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując