Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-28, 17:30   #4642
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;48318433]Te pierwsze dwie rzeczy widziałam kiedyś u nas, ale ten balsam- pierwszy raz widzę i w ogóle tą firmę [/QUOTE]

też pierwszy raz widziałam w TK, ale takie opakowanie, że ręka sama uciekła, by zerknąć w skład


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


u mnie też sporo jest z Siam Kampan ale akurat zapachy nie moje albo produkty mało ciekawe.
o proszę, te słoiczki takie piękne
ale faktycznie ten jaśmin taki dość intensywny - zobaczymy, ale widać, że bardzo wydajny...

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Jeszcze chciałabym podpytać się Was o filtry. Przyznam się szczerze, że nigdy nie interesowałam się tym tematem, wystarczało mi to, co miałam w podkładach i pudrach. Jednak teraz używam kremu z kwasami i potrzebuję mocniej chronić facjatę. Póki co zużywam próbki, wzięłam też taki na próbę http://www.iherb.com/Alba-Botanica-V...408&sr=4&ic=19. Pamiętam, że kiedyś chwalony był JMO, możecie coś jeszcze polecić?
właśnie mam JMO i o nim czytałam najlepsze opinie, przede wszystkim, że nie jest taki bardzo tłusty, jak standardowo filtry i nie bieli...

ale nie znam tego, co Anula link podała...
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora