Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Róże, rozświetlacze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-06, 10:49   #1237
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

Ale ja też niedługo będę kombinować z brzoskwiniowym różem, a do opalonych nie należę, więc nie miałabym nic przeciwko temu gdybyś przetarła szlaki
Ja też od kwietniaposzukuję brzoskwiniowo - morelkowego różu. Póki co powinnam zużyć to co mam, ale...marzy mi sie jasna morelka, na dodatek rozświetlająca i migotliwa

Coś takiego jak maczkowa peony Clinique, ale bez tej ciemnej warstwy. Kattarina bardzo go zachwalała i kusiła, jednak u mnie był dostepny tylko ten ciemniejszy i bardziej różowy.
Taką brzoskwinkę ma tez chyba Clinique, ale z ostatnich testów w perfumerii zakodowałam sobie, że on jest matowy. Jednak z opisów na KWC wychodzi na to, że jednak jest drobinkowy....Musiałabym zrobić powtórne testy

A jaki jest Bourjois 16? Mogłabyś porównać go do 95 Rose de Jaspe - mój pierwszy róż, używałam go w liceum i byłam wtedy zachwycona i kolorystycznie i jakościowo.
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A jednak.Testowałam dziś inny odcień nowego różu Diora i co?Drobiny,dość duże drobiny,widoczne na skórze.Wychodzi więc na to,że niektóre odcienie mają minimalne drobinki a niektóre duże.U mnie jest odcieni 8 (dokładnie liczyłam),w tym 3 lub 4 typowo brązujące,reszta różowa,może jeden jest w odcieniu morelowym.Wciąż jestem na nie,i dobrze.Nie wiem,jak na twarzy by się spisywały.Uważam,że róże Clinique są znacznie lepsze,ładniejsze i przede wszystkim tańsze.
Morelowy? To niedobrze. A jeśli ma dużo drobniutkich drobinek to jeszcze gorzej. Ale pocieszające jest to, ze w mojej drogerii zawsze połowy rzeczy nie ma, wiec nie będzie miało co mnie kusić
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując