Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-26, 20:08   #2949
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
przemyśl to. Mogłabyś wydać rozporządzenie określające jakie promocje mają być co tydzień w S i D : hahaha:
Albo znieść vat na kosmetixy
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Przyniosłam w oryginalnym pudełku, z boxem i wszystkimi próbkami. Policzyła próbki z boxa i obejrzała, czy perfumy nieotwierane. Trzeba dać wszystkie te karteczki dołączane do paczki. Poprosiłam o zwrot w gotówce i bez problemu wypłacono.



Wiesz, trochę podróżuję i wcale za granicą nie jest tak idealnie. Oprócz angielskiego, trzeba znać język danego kraju. W wielu krajach europejskich jest duży problem z imigrantami. Polska dopiero teraz zaczęła przyjmować, i to głównie Ukraińców. Poza tym UK już niedługo zakręca kurek socjalu, a za nią już niedługo kraje skandynawskie.
Polska jest fajnym krajem, dobre jedzenie, tylko rządy złodziejskie, więc ludzie starają się jakoś poradzić. Być może dlatego Polacy za granicą przez to są uważani za cwaniaków i krętaczy
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
A Ukraińcy to w sumie chyba dość robotni ludzie są, więc za dużo nas nie będą kosztować. Sama nie wiem
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora