Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zielony Klub - sklep z półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-27, 14:07   #81
huncwotta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zielony Klub - sklep z półproduktami

Cześć,
co prawda trafiłam tu szukając informacji, ale widzę, że mam ich dostatecznie dużo by się podzielić. Trafiłam do Zielonego Klubu szukając zapachów do samodzielnie robionych perfum. U nich są to "esencje zapachowe", niestety przeważnie zapachy już złożone (mały bajer dla kogoś, kto chce sam stworzyć własną kompozycję), ale nie zawsze. Jest ich za to ogromny wybór. Mają też olejki eteryczne i jakieś dwie inne formy zapachów; extrakty naturalne i cośtam jeszcze :P. Zielony Klub był jedynym z 4 sklepów, od których zaczęłam moją eksperymentalną przygodnę z zapachami. Kupiłam olejki zapachowe z Vera Nord - kompletna porażka, sporo pieniędzy w błoto, kompozycje zapachowe z ZSK, chociaż kocham ten sklep.... niestety szkoda gadać. Niektóre są w miarę, ale generalnie porażka. Skusiła mnie również strona Naturalne Aromaty, pierwsze słowo to chyba ironia :[. Podsumowując z 4 sklepów, pozostał Zielony Klub. Jeżeli ktoś chce się bawić w robienie perfum i szuka do nich czegoś bardziej urozmaiconego niż jedynie olejki eteryczne, to Zielony Klub raczej nie ma konkurencji. A jak ma... to czekam na posty , bo właśnie tej informacji szukałam. Pozdrawiam
huncwotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując