Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miesiączka a ślub
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-11, 18:42   #15
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Miesiączka a ślub

Cytat:
Napisane przez wenezja Pokaż wiadomość
No tak... Ja przyznaję, że przesunęlam sobie okres. Akurat wtedy brałam tabletki i nie miałam problemu. Okres miałam dostać dzień przed ślubem! A że przechodze go nienajlepiej- dni wycięte z życiorysu- to nie wahałam się ani chwili Odstawiłam tabletki po przyjeździe z podróży poślubnej
mam zamiar zrobic dokladnie tak samo ;P tez biore obecnie tabletki i oczywiscie okres wypada mi .. rowniutko w dzien slubu wiec juz teraz wiem ze po prosto pociagne drugie opakowanie od razu

ostatnio sluchalam wypowiedzi kilku lekarzy - profesorow, ktorzy twierdza, ze to ze robimy przerwe na okres to i tak jest bez sensu, bo jest to sztucznie wywolywana miesiaczka i rownie dobrze lepiej jest brac je caly czas pod rzad nie robiac przerwy. o jakie bylo moje zdziwienie nie wiem ile w tym prawdy, twierdzili ze w zaden sposob nie wplywa to zle na organizm i nie daje skutkow ubocznych.
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując