Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-17, 12:08   #1081
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej Andriaa
o diecie norweskiej mzoesz poczytac tutaj: http://diety.pozmu.net/diety-ekspres...-norweska.html
ja dzis niby 3 dzienm na tej diecie ale jest to (a raczej bedzie-mam nadzieje :P) pierwszy taki pelny dzien bez zadnych odstepstw:P
bo w pt np wypilam 2 reddsy
a wczoraj dorzucilam nalesnika z dzemem i gryzy jakis tam malo istotnych rzeczy hehe
jednak kalorycznie jest dobrze(nawet za malo ale taka jest ta dieta) i nie martwie sie zbytnio ze to nie poskutkuje bo ja juz widze male rezultaty.
nie jestem jakas gruba bo przy ok 164 waze 55-56kg wiec nie przejmuje sie tymi odstepstwami:P

ale do rzeczy:
do konca trzeciego opakowania Inneov zostlo mi 9 dni
poprawe widze,mama mowi ze zmienila mi sie figura,wszyscy ze schudlam etc a przciez jadlam w miare normalnie(o dziwo) a nawet niezdrowy bym powiedziala tylko kalorycznie wychodzilo normlanie:P i tez malo cwiczylam.
sama nawet widze,ze tyłek jest jakby bardziej podniesiony napiety.brzuch tak samo.
Dorzucilam tez masaże gąbka antycellulitowa z Syreny(swoja droga polecam) wczesniej niby tez je robilam ale teraz robie je prawie codziennie
z sukcesow to takze to ze dzis duzo pocwiczylam wymasowalam sie i nabalsamowalam moimi balsamam ktore sa dla mnie odkryciem roku co pewnie juz tu pisalam

A i ja takze uzywam Inneov w kapsulkach :P smak tych w saszetkach mi zbytnio nie smakuje ale mam gdzies jeszcze 2 saszetki ktore dostalam jako probke w Gymnasionie wiec je pewnie zuzyje zanim nie kupie 4 opakowania(musze zdobyc fundusze:/)

pozdrawiam walczace
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując