Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cera mieszana i LRP
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-11, 12:13   #9
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: cera mieszana i LRP

ja ci nie pomoge bo ze skladami nie jestem taka ekspertka jak inne wizazanki. Ale co do mycia buzki to ja bardzo lubie zele i wode. Mialam taki problem w zimie i syfki(nigdy nie maialam duzego problemu z pryszczami) pozbylam sie ich dzieki Vichy Normaderm zel peelingujacy - zamknal poryoczyszczajac je wczesniej z zaskornikow nawet syfki sie wygoily, potem uzywalam Effaclar zel 2 probki i Efaclar K(teraz odstwialam na lato) potem uyzwalam Kamill, wlasnie mi sie skonczyl i wykanczam 2 probki Effaclar zel i chce kupic cale opakowanie. pory sa male czyste tylko ten Effidrate je jakos rozpulchnial powiekszal i powodowal ze mialam smalec na twarzy. I co najbardziej mi sie w Effaclar podoba ze jest taki delikatny moge nawet oczy myc. Jedyne jaki teraz problem mam to jak pisalam wyzej nie umie sobie dobrac kremu z apteki, a jeszcze doszly te naczynka, co prawde nie wiele ich jest ale nie chce miec takich problemow jak mam z nogami zylaki w pelnym rozkwice wiec poki sa tylko dwa male, chce juz dzialac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując