Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmelkowe włosy:))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-06, 10:50   #1227
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez yoga Pokaż wiadomość
a ja właśnie pofarbowałam włosy karmelową czekoladą Welli i wyszły mi zbyt jasne, taki ciemny blond karmelkowy, a myślałam raczej o karmelkowym jasnym brązie, ale może przy drugim farbowaniu będzie lepiej
może wkleisz fotki?

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy! Przepis można znaleźć na forach dla fryzjerów. Ja to wyszukałam i naszym i zagranicznym .
Trzeba wziąć rozjaśniacz do całych włosów z utleniaczem 9% (ja używam Joannę Intensive Blond https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-184158 Lepszy jest rozjaśniacz ze sklepu, bo profesjonalne są bardzo "skuteczne" i mocne i można sobie narobić kłopotu).
Do tego dodaje się trochę mocno ciepłej wody (+/- 25ml) i miesza dokładnie. Konsystencja jest wtedy bardziej płynna niż normalnie i osłabia się też trochę mieszankę
Chciałam tu dopisać jedną rzecz - jeśli ktoś ma słabe lub podatne na rozjaśnianie włosy niech zmieni% oksydantu, najlepiej wlać połowę opakowania 9% i dopełnić resztę wodą co nam w rezultacie da oksydant ok.4,5%
Ja narazie testowałam ten rozjaśniacz tylko na pasemku (chciałam zobaczyć efekt i dobrać odpowiednią farbę zeby nie musieć chodzić z wiewiórą - mi nawet niektóre sklepowe popielate farby wychodzą rudo) i użyłam z oksydantem 6% na moich cienkich ale dość gęstych włosach - po pół godzinie rozjaśniły się o ok.3 tony wiec docelowe ściąganie koloru bedę robić tak jak to opisałam powyżej na oksy 4,5 %
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując