Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-03, 22:56   #307
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Chocolatko, bardzo lubie zdrobnienia, a za agniecha nie przepadam, tak jakos wyszlo juz nie pamietam. Czy ja dobrze widzialam, ze jestes z Poznania...bo ja tak tesknie
Sandijko, ja chyba nalozylam za grubo ten Skinoren (taka gruba warstwe jak maseczka) ale juz wiecej tego nie zrobie, a Hydraphase polozylam wyjatkowo, zeby tak leciutko uspokoic skore, no i zadzialalo. Tego kremiku Redermik jakos nie moge znalezc, a wiec z probek nici. A tak w ogole to dzisiaj znalazlam cudna apteke, caly regal Avene, na metr od lady, bylo chyba wszystko, nawet pudry w kompakcie. No ale najwazniejsze to to, ze w zasiegu wzroku jest tam ogrrrrromna szuflada z probkami!!!! Nie biegaja za kazdym razem na zaplecze, zeby poszukac, poprostu otwieraja i dostajesz co chcesz i to nawet po 2 szt., w dodatku Diacneal wszedzie kosztuje ok. 13€, a tam tylko 9,70€. Obsuga bardzo mila i pomocna, co prawda w probkach emulsji nawilzajacej, ktore dostalam jest ten caprylic cos tam, ale na drugi raz bede bardziej czujna. Tutaj generalnie z probkami nie ma zadnych problemow, no ale jak sie je ma w zasiegu wzroku, to dopiero jest cos...Nie maja niestety marki LPR Acha ten Avene 50+ lososiowy jest calkiem fajniutki, tylko jak nalozylam przepisowa warstwe, to troche ciezko...no ale widocznie tak juz musi byc. Pozdrawiam
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując