Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-19, 13:10   #3996
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
A tak popatrz np na mnie- ja gdzies tam w głebi duszy chce robic te cholerne filmiki na YT ale nie robie bo zastanawiam sie ze jak taki moj filmik znajdzie ktos znajomy to mnie wysmieje... a mam tu na mysli znajomych z którymi nawet nie utrzymuje kontaktow bo mnie olali jak wyjechałam za granice... I nie wiem od kiedy to ja sie tak martwie co ludzie powiedza, zawsze to miałam gdzies, a moze to była tylko maska twardziela???
mam to samo
coprawda nie kusza mnie jezcze filmiki ale chcialabym chociazby publikowac swoje zdjecia pokazywac makijaze, czyjas twarz to inaczej, ale wkleic swoja jest trudniej odwazylam sie pokazac tylko oczy :P
ciagle mam wrazenie, ze ktos mnie rozpozna i zacznie szydzic z tego co robie :0 nie doceniam sie i tyle


Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ok wrzucam kilka zdjęć Ja czesałam,makijażowałam i pstrykałam
pieknie ewesko! widze, ze studio hula

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
gioseppe ojej skoro jezykow sie uczylas i kochasz to tzn ,ze masz nieziemska pamiec i zdolnosci!pogratulowac i zazdraszczam!
tak, kiedys mialam łeb do jezykow
i wogole rewelacyjna pamiec
ale odkad skonczylam studia i juz sie tyle nie ucze to wszystko sie zmienilo i baaardzo kiepsko u mnie przede wszystkim z koncentracja ale tak jest, jesli sie nie cwiczy to wszystko wysiada
najbardziej widze to w tlumaczeniach, kiedys wszystko pamietalam a teraz czytam glupi artykul albo ogladam wiadomosci i co? i niestety strasznie szybko wylatuje mi to z glowy i nie pamietam o czym byl artykul :/ koszmar!


Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Mam pytanie: macie jakis szybki i łatwy przepis na zapiekanke- o taka z ziemniakami mi chodzi... ide na necie cos szukac bo mam smaka
ja robie zapiekanke z ziemniakow, jaj, cebulki, mieska lub salami lub innej kielbasy, troche majonezu i smietany lub bez smietany, przypraw, zapiekam na wierzch daje odrobine sera i gotowe. uwielbiam ja, narobilas mi ochoty!

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Młoda fotki dawałam wczoraj tu na watek, ale na bloga pewnie też wrzucę
podzielisz sie linkiem do bloga?

fox22 fajna dzialalnosc
maraqjowa ja tez chce do takiego ciepelka
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora