Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 16:29   #744
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja już nie dam rady dłużej ;( moje włosy są straszne - zawsze miałam bardzo ładne, zadbane włosy (fryzjer co 3 tygodnie), a z tym odrostem wyglądam jakbym w ogóle o siebie nie dbała
fakt, że sam odrost jest śliczny - często chodzę na basen i przy delikatnym podsuszaniu włosów dokładnie mu się przyglądam - tak ładnie błyszczy ale te farbowane i ta cała różnica są okropne
im szybciej rosną, tym bardziej się cieszę i rozpaczam na raz :P
nie zawsze jest tak tragicznie, ale przy niektórych rodzajach światła to po prostu załamka ;( wyglądam jakbym miała czarny odrost przy platynowych włosach (a mam naturalny średni blond - poziom 7-8)
dobrze, że rosną dosyć szybko - wklejam aktualizację (to właśnie to okropne światło, przy którym moje odrosty wydają się czarne!!)

zastanawiam się nad dwoma rozwiązaniami, bo niestety nie mogę tak wyglądać:
* albo ścinam się na chłopaka do moich naturalek, co raczej nie będzie mi pasować :P
* albo farbuję tylko tą platynę na kolor najbardziej zbliżony do mojego naturalnego (bez tykania odrostów - myślicie, że fryzjer będzie potrafił to zrobić?)

eeeeeeeeeh
no katorga, słowo daję

edit.: tak patrzę na to zdjęcie i jest przerażające :P
przyznaję, że normalnie aż tak źle nie wyglądają - ta platyna wydaje się tu być mega wysuszona, a raczej nie mam przesuszonych włosów (może to przez to, że się wtedy nie uczesałam, tylko wyszłam z mokrymi ), ale mimo wszystko
normalnie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaargh
Jeśli nie boisz się odważnego cięcia i chcesz mieć szybko swoje włosy, obstawiałabym pierwszą opcję

A odrost rzeczywiście wydaje się ciemny. Dziwne, bo na zdjęciach, które wklejałaś wcześniej(o ile dobrze pamiętam) nie było widać dużej różnicy. Może to wina światła/kontrastu, też w jakimś stopniu złudzenie optyczne, bo przy takiej platynie nawet jasny blond może wydawać się ciemny.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora