Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-21, 08:38   #1995
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny WIOSNA !!!
no i mam dziś wolnee prawie jak dzień wagarowicza ale nie ma obijania się posiedzę z godzinkę i idę się ogarnąć, z psem na pola bo jest tak piękna pogoda no a po popołudniu chyba nie uniknie mnie wizyta z Tż u teściowej:brzyd al:ehh



o to super na pewno coś zaradzi byle Ci tylko nie chciała rozjaśniacza na cały pas kłaść



Hej Mysiu widzę będziesz działać będę trzymać kciuki
nie, na razie nic nie robie, musi sie dobrze wypłukac to tak na poprawe humoru sobie kupiłam, że w razie czego

ale dziękuję za kciuki

moze sobie próbe na pasemku zrobie, to tez zobacze cyz to w ogole działa. Rozjasniacza sie bałam. Bo w gruncie rzeczy nakładałam ten sredni blond na jasny, wiec do takiego sredniojasnego powinno sie jednak spłukac.. w koncu.

wyczytałam taki przepisac na pojasnienie włosów: 240ml szamponu dla dzieci wymieszac z 30g sody oczyszczonej i nałozyc na włosy na 5minut. kolor powinien zejsc w 80%! Chce to wypróbowac najpierw na pasemku, bo nie wiem czy soda mi włosów nie zezre

kondycja juz jets całkiem ok, włoski gładkie. W miare jak sie ta farba spłukuje, tym są milsze i bardziej błyszczace. A woda cały czas brudna, wiec jeszcze sie spłucze duuuzo.
Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, siedzę w domku na zwolnieniu bo córcia ma anginę i mam okazję więcej poczytać i popisać oraz wkleić zdjęcia włosków po majiblond 911 (drugie farbowanie), jestem zadowolona ;-) zwłaszcza że mojemu M tez się podobają a sceptycznie podchodził do moich eksperymentów ...
bardzo łądny kolor
poprzegladam palete majiblondu..

infatuated, wcale nie chciałam kombinowac..

spanikowałam.

po nutrisie wyszła mi jakas zołta kupa, wiec przerazona popedziłam po blond 800, bo wiedziałam jak wychodiz i podobal mi sie, sadziłam, ze wyjdzie cos na poziomie 8.. a tu taaki szjas.

czekoladowo, dziękuje za info. Mnie włąsnie zniecheca ten szray, bo chce taki chłodny jasny beż, ale nie popiel.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora