Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-23, 02:20   #1505
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Paranoja! Wielkie dzieki za polecenie Tangle Teezer! Dostalam w piatek z Amazonu (lubie zamawiac z Amazonu nawiasem mowiac). Bylo taniej niz w Bootsie bo niespelna 8 funciakkow. Zamowilam ta fioletowa. Po rozpakowaniu wygladala niepozornie ale za to jak pieknie rozczesala moje przerzedzajace sie wlosy! Super! Wielkie dzieki bo czailam sie dlugo na jakas fajna szczotke ale nie wiedzialam co kupic. Nie mialam pojecia ze jest cos co latwiej rozczesuje wlosy. Widzialas moze ta kompaktowa wersje do torebki? Powaznie mysle nad nia...
http://www.amazon.co.uk/Tangle-Teeze...6103929&sr=8-7
nie rozumiem tylko dlaczego cos mniejszego jest drozsze niz cos wiekszego...

Ponawiam swoje pytanie odnosnie oleju arganowego. Jak on powinien pachniec? Moj do zludzenia jest podobny w zapachu do oliwy z oliwek... Czy trzeba go trzymac w lodowce?

Paranoja ja tez kupilam olej konopny tyle ze 250ml i spozywczy z pierwszzego tloczenia. uzywam jako odzywki olejowej na wlosy i staraaaaaaaasznie sie ciesze ze go kupilam. Nie dosc ze pieknie pachnie nasionkami to jeszcze super nawilza i nie potrzebuje po zmyciu go juz nakladac odzywki na wlosy jak to bylo z innymi olejami. No i w woli scislosci moj ma trwalosc 6 tygoni...
Fajnie, że ci przypadła do gustu ta szczotka. Kurczę, zawsze jak coś komuś polecam, to potem się martwię, czy ta osoba będzie zadowolona lub czy będzie na mnie "psy wieszała", że przeze mnie wywaliła pieniądze w błoto. Ale w zasadzie jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś z Tangle Teezer'a był niezadowolony.
Tej kompaktowej wersji nie mam, ale podobno ma źle wyprofilowaną główkę i wypada z ręki (bo ta normalna wersja bardzo dobrze leży - nie wiem, czy u osób leworęcznych również, ale u praworęcznych idealnie dopasowana jest do dłoni) - wersja kompaktowa ma kształt rombu.

Na Amazonie jeszcze nigdy nic nie kupiłam, za to Ebay'a okupuję codziennie.

A co do konopi - to jest to normalnie roślina-cud.

Edytowane przez d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Czas edycji: 2011-05-23 o 02:22
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora