Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizna...
Wątek: Blizna...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-25, 14:12   #42
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

hmmm nie ma jakiejsc zaleznosci mlode osoby maja tendencje do bliznowcow najbardziej w obszarze od pasa w gore, ja np nie wiedzialam ze mam takowa tendencje ale jakos tak po tygodniu jak bylam na sprawdzeniu to powiedziano mi ze bliznowiec sie robi ale ja tam niczgo takiego specjalnego nie widzialam dopiero po czasie jakies1-2tyg
gdy mialam zszyta ranke wszytsko slicznie wygladalo no ale niestety zrobil sie ten bliznowiec
obecnie jest juz lepiej patrzac teraz az nie chce mis ie wierzyc ze wczesniej mialam tak wypuklego bliznowca napawde, minely od czasu rozpoczecia leczenia jakies 3miesiace i jestem adowolona balam sie ze mi to nie zejdzie
hmmm co do tej drabinki to polecam jakas masc na blizny sa rozne ja uzywalam i uzywam dermatixu jezeli ranka jest zagojona juz po zdjeciu szwow to mozesz smarowac (ja po tygodniu stosowalam masc od zdjecia szwow nawet niby mialam takie ze to niby rozpuszczalne ale dobrze ze poszlam sie zapytac po jakis czterech dniach czy wszytsko jest okey) no i obserwuj oraz badz systematyczna nie jest powiedziane ze bedziesz miec bliznowca, a te drabinki powinny z czasem zniknac potzebna jest tu cierpliwosc pozdrawiam
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując