Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie kwasy i filtry dla mnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 15:00   #166
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pogubilam sie! Prosze o pomysly na kuracje - filtry i kwasy

Mexik, alez Cie dawno nie "czytalam",stesknilam sie
Ja jak zwykle z pytaniami Naprawde nic innego nie dziala przeciw zmarszczkom oprocz tych retinoidow? Czy np takie kremy z ceramidami,kolagenem lub retinolem nie pomoga? I w koncu jak dzialaja te retinoidy? Jak wpisuje w wyszukiwarke,to najwiecej jest o zaskornikach,ktore nie sa moim problemem. Moim problemem sa zmarszczki :/
Co do serum,to sama nie wiem,czy widze jakies dzialanie. Fakt,ze jakos niby lepiej sie czuje,jak je mam na twarzy. Ostatnio tak sie spieszylam,ze nie mialam czasu sie niczym nasmarowac i czulam sie, jakbym byla nago! Nastepnym razem zamowie serum na bazie zelu, mrs.doubtfire mnie zachecila Co do mojej buzi po tych wszystkich specyfikach,ktore na nia laduje...hm... Roznie to bywa. Jednego dnia zmarszczki sa wygladzone i bardzo malo widoczne,innego wyglada,jakby ich przybylo. Sama nie wiem,od czego to zalezy. I jeszcze ta bladosc ! Doprowadza mnie do szalu. Czasami mam ochote to wszystko rzucic w cholere.
Wlasnie obejrzalam zdjecia sprzed kilku miesiecy i aktualne... Moja buzka bez uzywania tych filtrow wygladala duzo lepiej. Chyba znowu zaczne uzywac kremu udajacego opalenizne. I tak sie nic nie luszcze po tym toniku.
Pociesz mnie i powiedz,ze musi minac troche czasu,zanim zobacze efekty. W przeciwnym razie rzucam to !
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując