Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-27, 23:33   #3513
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ale te Fluidline? Jeśli tak, to mi nie przypadł do gustu. Czerń jakaś nieczarna, szybko znika, emigruje, a w ogóle to mi całkiem w słoiku zeschło. Dziadostwo!
może trafiło na jakiś słaby egzemplarz? mój zaczął delikatnie zasychać jakieś 3 lata po kupnie... kupiłam sobie świeży ale stary jeszcze śmiga i zostawiam go sobie do jakichś wygibasów na twarzy
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Szkoda, że dosłownie parę dni temu zamówiłam fluidline (rozważając bobbi brown) i teraz żałuję przez te rewelacje o nieczarnej czerni
nie stresuj
jak dla mnie ten liner to cudo nad cudami i życia makijażowego sobie bez niego nie wyobrażam. I jak pisałam wyżej, mi zaczął delikatnie schnąć dopiero po ponad trzech latach ciągłego grzebania w nim. Przechowuję na boku i bardzo porządnie zakręcam, czasem się dwa razy upewniam jeszcze, w dodatku w przypadku tego typu produktów warto w trakcie używania odstawiać słoiczki do góry dnem w ten sposób substancje lotne się nie ulatniają (czy coś w ten deseń) i nie zasycha tak szybko.
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Coooo Ty, większość osób chwali ten czarny fluidline, nie pamiętam nazwy koloru, ale nawet Kasia pisała o nim na swoim blogu, że ma już długo i jest jedną z lepszych rzeczy w stałej kolekcji Ja mam tylko Dark Majesty ale też jestem bardzo zadowolona. To czy czerń jest czarna zależy też od pędzelka, czasem nieodpowiednie włosie samo pozostawia takie jakby ubytki w kresce :/

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Glamkitty kupiłam fluidline blacktrack mam nadzieję będzie ok, w sumie nie mam żadnego doświadczenia z kreskami, dotąd tylko kredki więc będzie śmiesznie
podejrzewam, że się z nim polubisz ja pamiętam przeniesienie z kredek na linery w żelu/kremie <3
A jaki masz pędzelek do niego?
Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
krew mnie zaraz zaleje. Jak okładam sobie 1 szminkę, inna znika z koszyka ( w D.). Potem pojawia się po paru godzinach, a znika ta druga :O
haha miałam dokładnie to samo w Dougu. Wyskoczył mi z koszyka cień z Pupy jako wyprzedany a za chwilę patrzę - można go znowu dodać... szaleństwo
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora