Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clare Blanc
Wątek: Clare Blanc
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 19:43   #466
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Clare Blanc

Już jak zamówiłam to przetestuję . Może się okazać że właśnie dzięku korektorom będzie dobrze. Lubię testować kosmetyki i szukam czegoś zupełnie naturalnego dlatego się uparłam na te kosmetyki. Jeśli chodzi o róże to są ładne, ale po prostu nie przebijają moich ulubieńców. Są bardzo mocne co mi się akurat podoba. Plusem tej firmy jest to że można zakupić próbki za niewysoką cenę. Takich róży kupiłam kilka i teraz znowu domówiłam inne kolory róży i będę miała już cały komplet kolorów Duży plus za możliwość kupowania róży w małych ilościach, mam swoje ulubione róże ale nie lubię też stosować tego samego codziennie. Tutaj mogę tworzyć różne makijaże dzięki tym różom bo na każdy dzień mogę mieć inny.

Co do samych róży to są naprawdę fajne tylko nie kupiłabym całego opakowania jednego bo bym go nie zużyła. Kolor Japanese jest fajny i gdyby tam było dużo rozświetlacza to nawet mogłabym myśleć o zakupie dużego różu wtedy. Uwielbiam róże z rozświetlaczem mam taki z Sisleya ale to też nie jest do końca to czego szukam.

Opakowania bardzo ładne, tylko problem jest z nabieraniem na pędzel z tak małego opakowania. Jak można sobie poradzić z tym?

Ciekawy pomysł dodawania do kremu tych podkładów bardzo mi się ten pomysł spodobał i sama tak zrobię.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Nie zauważyłam jak pytałaś. Ja mam cerę tłustą ale nie aż tak jak kiedyś. Moim problemem są przebarwienia i to, że mam bardzo wrażliwą skórę, często mnie coś uczula i robię się czerwona.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Jeszcze może być taka sytuacja że miałam dziś zły dzień i wyjątkowo nie wyszedł mi ten makijaż. Spróbuje jutro jeszcze raz tylko teraz wysypie troszkę produktu do jakiejś większej nakrętki czy pojemnika bo może dlatego że korzystałam z tej malutkiej nakrętki to mi nie wyszło.

Jeśli te produkty są naprawdę naturalne jak opisuje producent to będę się wielokrotnie przymierzać aż coś uzyskam.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Kiedy wzięłam troszkę i wtarłam w rękę to widać ten kolor a na twarzy nic nie było widać, może rzeczywiście miałam zły dzień i się źle pomalowałam.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując