Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-28, 11:48   #3812
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Jutro ma przyjść do mnie rzodkiewka, ale zastanawiam się czy jej nie zwrócić, skoro takie słabe opinie zebrała...
A co z nią zamawiałaś?
Ja moją mam


Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Nie nadazam za wami. Moje mlodsze dziecie wzielo sie za testowanie boxa probkowego i wrzeszczy jak mu chcialam zabrac najfajniejsze pudelko.
Trzymajcie kciuki za mojego 2 letniego synka krzysia jest w szpitalu z mezem -ciezkie zapalenie plucl, sepsa, jeden antybiotyk nie zadzialal, w piatek zmieniali na mowej generacji o szerokim spectrum dzialania, wlaczyli immoglobuliny. Przez 2 dni z synkiem bylo bardzo zle ale mamy nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej. Oby antybiotyk zadzialal. Ja w domu z malym a maz od 19stego caly czas w szpitalu przy krzysiu.
Marudka ciepło o Was myślę często
I mocno trzymam za Krzysia
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
O miło, ze ostatnia to na dzisiaj został im tylko luksus i splendor przebywania w Syforze
uwielbiam go i zalecam wziąć próbkę. Najbardziej go lubię w połączeniu z Microserum.

Dzień dobry
Od rana pewnie doładowały magazyny, wyjdziecie obładowane gratisami
Liczę na relację i zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Co do Beauty Lab, patrzę teraz, że nawet na ich śmiesznej stronie piszą zabierz prezent do domu nie dodali jak coś kupisz. http://sephorapolska.pl/beauty-lab.html

Może chociaż nowy podkład YSL będzie w SCC to próbkę wezmę.
Ewidentnie mnie Pani przy kasie nie polubiła

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

i tego się trzymamy będziesz o 14 w Silesii? jak się poznamy ? ja będę w ciemno szarej sukience i w botkach
Korinko fajnych gratisów
i napisz jak wrócisz.
Szczególnie ciekawa jestem wrażeń z estee.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Witam się leniwie niedzielnie

Wstawiam zdjęcia mojego lichego lutowego denka
klask i:
zacne denko
i część bliźniaczo podobna do mojego
U mnie luty się kończy w poniedziałek, może jeszcze coś wpadnie
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora