Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pazurki Dianki!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-30, 14:41   #2427
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Pazurki Dianki!!!

DZIEWCZYNKI KOCHANE DZIĘKUJĘ WAM SERDECZNIE ZA WSZYSTKIE PRZEMIŁE KOMENTARZE!
WIELKIE BUZIACZKI DLA WAS!!!!!!!!!

przepraszam że nie dziękuję każdej z osobna ale naprawdę jestem padnięta po dzisiejszym dniu...
a więc dziś robilam paznokcie sama- dziewczyna chciała takie zdobienie oczorypnymi brokatami plus cyrkonie Svarowskiego.
A więc zdobionko składało się z 3 brokacików- oczorypny żółty, oczorypny zielony i oczorypny pomarańcz. Na palcach serdecznych była jedna duża cyrkonia Svarowskiego - srebrna.
wszystko to robiłam na tipsach clear, nie było problemu z piłowaniem progu tipsa bo akurat tym zajęła się frezarka- super urządzenie, które tak bardzo ułatwia pracę że normalnie szok! tyle tylko że trzeba sie z nim obchodzić bardzo bardzo ostrożnie
niemniej jednak muszę się pochwalić ze żadnej krwi ze skorek nie było nie mówiąc już o przepiłowanej płytce! no i z tego jestem najbardziej dumna!
paznokcie robiłam stosunkowo niedługo bo niecałe 4 godzinki
dziewczyna była wniebowzięta. chciała takie zdobionko bo idzie w sobotę na wesele i ma żółtą sukienkę z zielonymi dodatkami

no a jeśli chodzi o mnie- jestem zachwycona kursem- jutro mam jeszcze jedna modelkę a potem na drugi tydzień idę na naukę uzupełniania tipsów
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując