Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-10, 15:43   #2586
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
już niedługo i ja zrobię fotki mam wrażenie że z moich tylko jedna
limitowanka jet oryginalna pigment :helium bo tylko on połyskuje pod różnych kątem
i wogólne różni się od innych
Anuanusiu przykro mi

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Te wypiekane, mniej więcej dwukolorowe?
Kuuuuurka, już się o nic nie zapytam.. Bo tylko się wkręcam...

Jak napisałam, tak już mam następne pytanie Jestem potworem

Powiedzcie mi proszę, o ile wiecie (a wiecie na moją zgubę na pewno) ile kosztuje paleta 15 + cienie w MAC pro? Fajnie by było tak za jednym zamachem walnąć sobie taką dawkę cieni
Tak dwukolorowe

Cytat:
Napisane przez Timmy Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi

To ja w takim razie spróbuję się zrehabilitować i pokażę mój jak na razie malutki zbiór

1. wszystko razem
2. cienie w poczwórnej paletce: Warming Trend, Blue Flame, Gulf Stream i Expensive Pink, paletka świąteczna Smokey Eyes Fascinating Ruby
3. błyszczyki: Florabundance, Cult of Cherry, Naked Space, Slimshine: High 90s, szminki: Dubonnet, Siss, Hug Me

a obecnie z niecierpliwością czekam na cień Top Hat z eBaya i powoli przerażam się swoją narastającą MACową obsesją
Śliczności

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Wiatm,
przde wszystkim prosiłabym osoby, które kupiły od mnie pigmenty i mają obiekcje co do ich pochodzenia o kontakt mailowy. Chętnie udostępnie do wglądu dokumenty świadczące o ich pochodzeniu.


Nevado, chetnie odpowiem na wszelkie zażalenia od Allegrowiczek, zastanawiam się tylko dlaczego nie piszą do mnie tylko do Ciebie....
Gdybym ja miałą obiekcje do otrzymanego towaru z pewnością próbowałabym wyjaśniać sprawę ze Sprzedającym.....


Nie wiesz?
Mam kontakt z kosmetykami Mac'a od prawie trzech lat. Mam ciut większa wiedzę o kolorach niz przypuszczasz. To, że nie znasz jakiegoś koloru nie jest równoznaczne z tym, że taki nie istnieje. Mogłabyś sobie zadać odrobinę trudu i poszukać odpowiedzi zanim zaczniesz wydawać krzywdzące opinie o innych.
Jeżeli jednak nie uda Ci się odnaleźć informacji o kolorach SoftWashed lub Gold chętnie podam linki do stron z tymi kolekcjami.
Do aukcji Domci, też miałaś mnóstwo zastrzeżeń, które zniknęły kiedy okazało się, że jest znajomą Wizażanka. Na szczęście, bo argumenty były śmieszne.
A swoimi opiniami pseudo-znawczyń niszczycie ciężką pracę innych.
Przykre.
Ehhh sama już nie wiem jak odpowiadać na taki ŻAL...

Mam propozycje, zmień forum i psuj atmosferę gdzie indziej, jestem przekonana ,że nikt nie chce takich rzeczy tu słuchać

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
Kupiłam u tej Allegrowiczki jeden pigment Your Ladyship i był na 100% oryginalny, z ceną 90zł i naklejką dystrybutora, opakowanie i cała reszta też w porządku

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Martusiu moja siostra płaciła w Madrycie za 1 cien do paletki 12 Euro a za małą paletkę 6 euro, niestety nie wiem jak to wygląda w przypadku dużej. U nas 1 cień do paletki kosztuje chyba 45 zł ( ale moge się mylic )



Najlepiej pod pigmenty zastosowac bazę ( lumene, artdeco, prep+prme mac, benefit, urban decay, lub cokolwiek innego ), zbity, gęsty pędzel też ułatwia sprawę i pigmenty mniej się osypują, trzeba troszkę pocwiczyc.

Dostałam dzis moją pierwsza kredkę z serii pearlglide
Na razie kolor Rave, jeśt śliczny, pięknie połyskuje na oku. Jest super i coraz bardziej mnie ściska w dołku w oczekiwaniu na Wolfa i Black Russian Jestem też mile zaskoczona sprzedającym, kredka była pancernie zapakowana ( chociaz kartonik się troszke spłaszczył ) dostałam 4 próbki avonove i taki mały list odręcznie napisany z podziękowanami za zakupy. Strasznie dawno żaden sprzedawca tak nie zrobił, żeby dołączył jakąkolwiek karteczke do zakupów, a z Ebaya mi się to zdarzyło 2gi raz
Super też bym chciała już się cieszyć kredeczkami, ale nawet jeszcze do mnie nie wyruszyły buuu muszę poczekać aż dojdzie najpierw zamówienie ze sklepu ,a potem do mnie



Dziewczyny jak Wam się podoba moja toaletka?
Strasznie jestem z niej dumna i chciałam się z Wami podzielić moim ''zaczarowanym'' zakątkiem
Większość kosmetyków w niej to oczywiście MAC aby nie było offtopowo

P.S - zdjęcie niestety kiepsko oddaje kolory ( akurat kiedy mam czas na foto to już jest ciemno )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toaletka.jpg (95,2 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toaletka1.jpg (83,9 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toaletka2.jpg (68,7 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toaletka3.jpg (74,0 KB, 226 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora