Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 11:13   #1910
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Ale ja nakładam naprawde minimalną ilość, sampelek mam od tygodnia i prawie nic nie ubyło Moze edm lepiej sprawdzaja sie na cerach tłustych i normalnych, a na mojej suchej skorze potegują wrażenie przesuszenia? Mam formułe o-glo a makijaz jest płaski, nie ma śladu dewy-look, zero rozswietlenia...ech Chyba edm sa zbyt pudrowe,a dla mnie idealem bylyby troszke bardziej kremowe mineraly, wiec nie pozostaje mi nic innego jak testowac dalej edm na inne sposoby, moze na inny krem i zamowic sample innych firm Ale fakt - jesli naloze na morko efekt jest ładny, może sie czepiam ale to jeszcze nie TO
A co do brudzenia- mi nie brudzą wcale ani kołnierza, ani telefonu.
TsaiNu bardzo możliwe że po prostu marka EDM nie jest dla Ciebie i tak jak pisałaś potrzebujesz np. minerałów bardziej kremowych. Nie można zakładać, że skoro EDM na mnie źle wyglądają, to minerały nie są dla mnie. Nie mówię, że Ty tak robisz, to raczej ogólnie piszę.
Zobacz ile jest marek minerałowych, ile już firm ma swoje własne wątki i zagorzałe fanki. Jestem prawie pewna jednego - są gdzieś minerały idealny dla Ciebie, bo każdy coś dla siebie znajdzie. Czasami tylko trzeba dłużej szukać. Nie zrażaj się tylko, bo naprawdę warto postawić na kosmetyki mineralne.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora