Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-13, 06:18   #2049
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
wybaczam



cudne
też chcę już nawet mam kosmetyczkę do kompletu


nie używam, nie kupiłam, nie posiadam szczotki tak gdzieś od 8 lat, a teraz bym chciała taką z brokacikiem
nooo one są taaak słodkie, że muszą być moje, bo śnią mi się po nocach i w ogole cała seria z tą panterą podobała mi się też ta koszulka, tylko, że ta głowa pantery to broszka jest no przecież nie będę spała w koszulce nocnej z broszką, bo mi się akupunktura samoistnie zrobi a z kolei bez tego już traci swój urok
i jeszcze podoba mi się to, to i to...
ale jestem dzielna i nie kupię całej kolekcji i jednak te szorty najbardziej krzyczą, że chcą być moje, tylko jeszcze nie jestem pewna czy w wersji jaśniejszej czy ciemniejszej

NIC mi nie mów! ja się czeszę grzebieniem jak już pisałam.. ale wystarczy, że nam Truskawa jakaś powie, że fajne, jeszcze zobaczymy różowy kolor tudzież brokat i wszystkie ale spoko - ja już sobie pięknie uzasadniłam zakup szczotki za 60 zł otóż od kilku miesięcy miałam na stanie paypala 60 kilka zł, które daaawno tru mi oddała za opłaty celne. na ebayu nie kupuję w zasadzie, na tru tym bardziej no i ta kasa tam była taka biedna malutka i samotna
ilios jest offline Zgłoś do moderatora