Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-07, 19:46   #1643
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Natalka olej to. Ja dostałam wczoraj komentarz zacytuję "odpowiedz mi proszę na jedno zasadnicze pytanie: dlaczego pokrywasz swoją twarz kosmetykami kolorowymi? automatycznie zmienia się Tobie cała twarz, a co za tym idzie wygląd Twój" Komentarz od kobiety, nie od faceta. Nie wiedziałam że podkładem, pudrem, tuszem i kreską zmieniam sobie całą twarz (i filmik nie był o makijażu)
Jak ją zapytałam o co jej właściwie chodzi to mi napisała że ja bez makijażu i ja w makijażu to dwie zupełnie różne osoby i jest w szoku. A i żeby nie było pojęcie o tym jak wyglądam bez makijażu oparła na moim makijażowym filmiku - gdzie zawsze mam pomalowaną i wymodelowaną twarz a jedynie 1 oko bez makijażu...
I jeszcze napisała że jest kontrowersyjna bo mi nie słodzi ale jednocześnie napisała że jestem dobra w tym co robię :/
I zrozum tych ludzi...
I pochwalę się że kupiłam wczoraj na ebayu paletkę 66 pomadek i 15 kamuflaży/korektorów. Bo są chwalone na YT i tanie więc postanowiłam przetestować Paletę manly 120 też zamówiłam pod wpływem YT (bo wtedy prawie nikt na mm jej nie miał) i jestem zadowolona więc może teraz też będę
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora