Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-14, 15:26   #60
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Prosze wiadomo że sztuczne światło, ale i tak mi się podoba włosy tylko wysuszone na szczotkę, bez prostowania, widać z resztą, odrost złoty dobrze poszło wg mnie na więcej raczej nie miałam co liczyć, chociażby dlatego że miałam pasemka, które jeszcze trochę widać, a i kolor jakby trosze szary... ale się wypłucze

PS. odrosty te co miałam wczesniej po n&e są cuuuudne takie błyszczące mhm i kolor zaje.isty
super wyszlo


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Z tym okresem to ja tez farbowalam i nic nie zauważylam dlatego nieco podwzam te opinie, szczególnie że nie słyszałam racjonalnego wyjaśnienia tej sprawy.

A włosy mi tez ciemnieja ale nie wiem czemu
ja raz farbowalam podczas okresu i niestety odrost wyszedl rudawy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi bo obejrzałam juz nawet filmiki na YouTubie w rozpaczy Ktoras z Was używa eyelinera, przyznac sie Bo chcę rozpocząć swoja przygode z kreskami na powiakach i nie umiem sie tym cholerstwem umalowac. Mam nawet taki specjalny nie w pędzelku a grubszy.
Moze macie jakieś strony z makijażem step by step eyelinerem? Bo oko mam małe, a chciałabym je powiększyć i nie wiem jak to zrobić

Chodzi mi głownie o to czy macie jakies eyelinery ktore polecacie? Tak na poczatek

Juz sie nie moge doczekac fryzjera od samodzielnego farbowania mam taki krzywy kolor ze szok
ja tez uzywam eyelinera, codziennie obejsc bym sie bez niego nie mogla dojdziesz do wprawy, spokojnie.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

ach jeszcze cos.. myslałam, ze wczoraj padnę. Minęły 2 tygodnie od mojego rozjasnienia felernego ciemnego koloru włosów. Mąz wczoraj mi się przyjrzał: 'o ales sobie włosy utleniła'. Zatkało mnie i mówie, ze to juz 2 tygodnie temu zrobiłam, a on: o a ja własnie zauwazyłem, ze chyba miałas ciemniejsze..
hehehe brawo dla meza za refleks

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczynki wklejam Wam mój tygodniowy odrost i kolorek po syoss'ie po tygodniu przed chwilą robione zdjęcia
slicznie i wloski jakby w lepszej kondycji
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
u mnie w całym mieście nie ma w ogóle tego 00a właśni przed chwilą mierzyłam i jest 32
mam mały problem, jak chcę zmienic podpis to mi wyskakuje, że za długi tekst i coś tam o jakimś kodzie który formatuje tekst o co chodzi??

Kotka prostuje tylko po myciu, czyli co 3-4 dni i pomiędzy myciami nie tykam prostownicy, w ogóle ich nie poprawiam ja mam tak z włosami, że jak je wyprostuje to do następnego mycia są prościutkie no chyba, żebym wyszła na deszcz bez parasola
ja tez prostuje tylko po myciu i trzymaja mi sie prosciutkie do kolejnego jak widac duza role odgrywa prostownica, musi byc dobra
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane jestem i ja w nowym wątku!
Piszecie jak szalone, myślałam że już nie doczytam.
Ze mną lepiej- po prostu od tej pory będę żyła na lekach i muszę się do tego przyzwyczaić.
Po tych lekach jestem bardzo senna i zmęczona, ale tak już będzie.
Lekarka powiedziała że ja mam takie tętno w spoczynku jak ktoś kto wykonuje lekki wysiłek A teraz lekami obniżyłyśmy je o połowę i ja śpię, a normalni ludzie tak funkcjonują.
Najgorsze że od małego miałam problemy z sercem ale zaniedbano.
A teraz wychodzi i są bóle i różne inne akcje.
Ale już jest lepiej- tylko spałam prawie 12 godzin.
Pies zsikał mi mieszkanie i potem musiałam doprowadzić dom i psa do ładu, czasu mi braknie, muszę się lepiej zorganizować.
Dziękuję Yatta i Ani za rady dotyczące psiaka!
Pomogły mi się oswoić z nowym domownikiem.
Co do ciemnienia włosów- farby nie mają wpływu bo przecież z cebulki wyrasta nowy włos. To tylko złudzenie optyczne bo włosy są jasne a odrost ciemny.
Co do miesiączki to nie wiem jaka jest prawda, ale dla bezpieczeństwa lepiej te kilka dni poczekać.

Ewcia śliczny masz ten kolor po syossie... w ogóle zakochałam sie w syossie, tylko czemu one tak słabo rozjaśniają... ech...

Gratuluję wszystkim osiągnięć na tle porostu

I dziękuję za życzenia zdrowia.
to wracaj do zdrowka i wypoczywaj!

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, w związku z tym, że jestem teraz w domku w PL postanowiłam wypróbować na moich włosach metodę BlondBunny a mianowicie położyć jedynie palette a10 (INTENSIVE COLOR CREME), trzymalam farbę godzinę na odrostach a następnie zmalaskowałam i 10 min na całości, ogółem podczas procesu farbowania byłam przerażona odrostem bo cały czas wydawał się rudy! po zmyciu farbki odrost okazał sie złoty, potraktowałąm go fioletowym szamponem joanny, a także ampułką to włosów blond firmy lee stafford, którą sobie przywiozłam od siebie z bootsa co wyrównało w miarę kolor. Ogółem z efektu jestem bardzo zadowolona, bo jednak metoda podkładu nie dla mnie :P dodaje zdjęcia: 1 odrost przed tylko się nie śmiejcie bo przetłuszczałam i dlatego takie wstrętne są, następne odrost po i ostatnie dodaje żeby przy okazji zapytać czy ten blond w ogóle mi pasuje, bo zdania są podzielone :P
moim zdaniem pasuje
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora