Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot
Wątek: Inglot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-27, 11:27   #3693
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Nie do końca się orientuję co i jak, także mam nadzieje, że pomożecie

Dzisiaj na stoisku Inglota oglądałam przecenione na 13 zł cienie sypkie (różne kolory), jakies inne cienie, kilka błyszczyków itp a w takim mini saloniku Inglota te cienie sypkie były tylko w dwóch odcieniach (niestety same miedziane brązy i bordo, które kompletnie mi nie pasuje oraz żółty).
Przeceniają wybrane odcienie tych cieni i poprostu trzeba szukać? Wiecie może na co są jeszcze teraz przeceny?

Kupiłam sobie dzisiaj kredkę do ust z matowej serii za 8 zł w boskim jak dla mnie kolorze 31 (taki różyk).
każdy salon ma różne przeceny (no oprócz tych stałych: czyli jak ktoś już pisał, cienie Vertigo, chusteczki do demakijażu, masło do rąk, baza pod cienie, bibułki matujące). W mieście gdzie ja kupuję są przecenione o 50% róże w pompce, rozświetlacze w pompce, podkłady nawilżające, bronzery (te w tubach do ciała i twarzy), pomadki mat, kredki do powiek, konturówki do ust, kredki do brwi. No ale tylko wybrane kolory

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ale za to tam dostaniesz puste freedomy bo im na kasie zalezy wiec sa plusy . Choc to tez nie tylko tam bo np w salonie w Katowicach tez sie dostaje puste freedomy bez problemu i babki sie dziwiły ze ja sie dziwie ze sprzedaja bo w ich opini przeciez to normalne...

A tak swoja droga Ishi wiem o jakim granacie mówisz, pieeeeekny jest
niektóre kasetki w salonach dziewczyny moga sprzedawać samodzielnie, innych nie (zarządzenie takie mają). Ale często też to jest zależne od ich "dobrej woli"

Edytowane przez wiecznie_pod_wiatr
Czas edycji: 2010-09-27 o 11:28
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora